Edyta Górniak została Guru! Mówi jak żyć! Znajdzie wyznawców?

Edyta Górniak w ostatnim czasie bardzo skupiała się na sferze duchowej. Teraz postanowiła wykorzystać dla ludzkości te skupienie i otworzyła kanał Akademia Przebudzenia. Mówi na nim, w jaki sposób wykorzystać swój potencjał i ulepszyć swoje życie. Daje receptę na szczęśliwe i spełnione życie.

Edyta Górniak została Guru

Duchowość dla Edyty Górniak zawsze była ważna. Ostatnio dowodziła, że w Lady Gadze widzi wysłanniczkę szatana. Sama twierdzi, że jej poczynaniami kieruje Bóg. Czy to On natchnął piosenkarkę do uruchomieni na kanale You Tube Akademii Przebudzenia? Edyta Górniak mówi na nim bardzo spokojnym i natchnionym głosem jak żyć, wykorzystywać swoje zalety i udoskonalać się. Piosenkarka zdradza, dlaczego stworzyła Akademię Przebudzenia:

Chcę dzielić się tym, czego nauczyłam się na mojej drodze życia, co zaprowadziło mnie do szczęścia, spełnienia, satysfakcji i popularnie nazywanego sukcesu. Chcę podzielić się tym, co pomogło przetrwać mi traumatyczne doświadczenia, podnieść się z nich, przyjąć naukę, oczyścić i wznieść”

Czy znajdzie wyznawców?

Na kanale można usłyszeć na razie tylko głos Edyty Górniak. Przemawia ona spokojnie i hipnotyzująco. Chce żeby każdy skupił się na sobie i otoczył się właściwą opieką. Na kanale można usłyszeć jak piosenkarka przekonuje :

Już czas, żeby każdy zaopiekował się sobą, jak nigdy dotąd. Będę starał się pokazać Wam krok po kroku jak to zrobić. Każdy z Was ma w sobie potencjał, spróbuję wam go aktywować bo każdy z Was jest bardzo potrzebny”

Czy Edyta Górniak jako guru znajdzie swoich wyznawców? Na razie zamieściła pierwsze nagranie. Guru Górniak zachęca do wspólnej podróży i edukacji oraz wzniesienia świadomości naszej nowej Ziemi. Czy wybierzecie się tą podróż z Edytą Górniak jako guru ?

źródło: Akademia Przebudzenia/yt

zdjęcie: Edyta Górniak/Facebook

Komentarze