Edyta Pazura WYZNAŁA prawdę ze ŁZAMI w oczach! Chodzi o męża!

MAGDY MOŁEK doprowadziła EDYTĘ PAZURĘ do ŁEZ. MAMY NAGRANIE!

W dzisiejszym odcinku „W roli głównej” gościem Magdy Mołek będzie Edyta Pazura. Żona lubianego aktora pierwszy raz od wielu lat otworzyła się i wyznała najszczersze sekrety . 

Edyta Zając, a od ponad 10 lat Edyta Pazura, zagościła w programie Magdy Mołek. To ona będzie gwiazdą dzisiejszego odcinka. W trakcie nagrania poleciały łzy. Żona Pazury rozpłakała się wspominając bolesne i krzywdzące ją nagłówki niektórych artykułów.

„Jeśli myślicie, że po przeczytaniu newsów na portalach i tekstów w tabloidach wiecie coś o Edycie Pazurze, to się mylicie. Już jutro będzie ona gościem W roli głównej Magdy Mołek i gwarantujemy Wam, że zobaczycie ją z zupełnie innej strony. Tak szczerej rozmowy, która wywołała łzy u obu rozmówczyń, dawno u nas nie było!” –możemy przeczytać na oficjalnym profilu TVN Style.

Filigranowa blondynka wyszła za sławnego aktora mając zaledie 21 lat. Kiedy się poznali była jeszcze nastolatką. Prasa nie pozostawiała na niej suchej nitki. Dziś to zdarzenia budzą w niej bolesne wspomnienia. Edyta rzadko wraca do tamtych chwil. Stara się żyć tu i teraz, ciesząc się z tego co ma i jest dla niej najważniejsze, z rodziny!

„To są emocjonalne opowieści, które nie są miłe” – wyznała Edyta w programie Magdy Mołek.

„Sama mówisz, że cię to wzmocniło. Wyrosłaś na silną kobietę. Miałaś wtedy 19 lat, więc tak można powiedzieć” – dodała prowadząca.

„Ale żadna 19-latka tyle nie przeżyła… „– kontynuowała Edyta.

„Wychodzimy z tego trudnego tematu, ale dziękuję, że to powiedziałaś” –  podziękowała Mołek.

Komentarze