ELŻBIETA ZAPENDOWSKA krytykuje ZENKA MARTYNIUKA. Reakcja artysty jest…

„Król disco polo” nie przejmuje się kąśliwymi uwagami znanej nauczycielki śpiewu.

Zenek Martyniuk to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych piosenkarzy disco polo. Jego największe hity znają praktycznie wszyscy, a stacje muzyczne chętnie puszczają jego hity. Nie trudno się dziwić, że już niebawem do kin trafi film o jego życiu.

Zenek niewątpliwie cieszy się dużą sympatią polskich słuchaczy, jednak nie brakuje też osób, które omijają jego największe przeboje szerokim łukiem. okazuje się, że do tego grona należy Elżbieta Zapendowska, która w jednym z wywiadów dla „Plejady” wypowiedziała się na temat jego wokalu. Nie była to pochlebna opinia.

Śpiewa fatalnie. Robi źle wszystko. Poza tym on już się nie naprawi – skwitowała nauczycielka śpiewu.

Druzgocąca krytyka ze strony Eli raczej nie wpłynęła na jego samopoczucie.W rozmowie z „Faktem”  Zenek odniósł się do tych rewelacji raczej bez entuzjazmu. Podczas wywiadu dla tabloidu większą opinię piosenkarz wyrobił sobie na temat słów jurorki niż jej samej, bo stwierdził po prostu, że jej… nie zna.

Szczerze mówiąc, to nie wiem, kim jest pani Elżbieta. Ja się brzydko o innych nie wypowiadam i dziwię się, że inni to robią – odparł Zenek.

Dziennikarz postanowił zapytać go o to, czy faktycznie uważa się za osobę utalentowaną. Odpowiedź na to pytanie nie była już tak oczywista.

Nie zastanawiałem się nad tym. Ja robię swoje – dodał Martyniuk.

 

Komentarze