Ewa Wachowicz i Sławomir Kowalewski zostali małżeństwem! [FOTO]

Ewa Wachowicz wzięła ślub, i co za niespodzianka, nie jest już panienką! Gwiazda Polsatu, która przez wiele lat kojarzona była z kulinarnymi programami i pasją do gotowania, 2 września stanęła na ślubnym kobiercu. Przysięgała miłość swojemu wieloletniemu partnerowi, Sławomirowi Kowalewskiemu. Cała ceremonia odbyła się w malowniczym Krakowie, w urokliwym kościele św. Piotra i Pawła. Ewa niedawno podzieliła się z fanami pięknym zdjęciem z tego wyjątkowego wydarzenia.

Przeszłość miłosna Ewy była pełna zwrotów akcji. Wcześniej była żoną dziennikarza Przemysława Osuchowskiego. Ich małżeństwo zawarte w 1996 roku w polskiej ambasadzie w Pretorii zaowocowało narodzinami córki Aleksandry w 2000 roku. Niestety, po trzech latach separacji Ewa i Przemysław zdecydowali się na rozwód, który doszedł do skutku w 2007 roku.

Jednak miłość ponownie zawitała do życia Ewy, a przyniosła ją w postaci Sławomira Kowalewskiego, dziennikarza radiowego. Miłość między nimi zapłonęła gorąco, podobnie jak ich wspólne pasje. Oboje uwielbiają górskie wyprawy i żeglarstwo, co dodatkowo zbliżyło ich do siebie. Dodatkowym błogosławieństwem dla tego związku były podobne wieki ich córek, co ułatwiło Sławomirowi nawiązanie relacji z Aleksandrą, córką Ewy.

Ewa Wachowicz przez długi czas trzymała swój związek z Sławomirem z dala od mediów i niezbyt często opowiadała o swoim życiu prywatnym. Dopiero w 2019 roku para zdecydowała się publicznie pojawić razem podczas premiery serialu TVP „Miasto skarbów” w Krakowie. Jednak nawet wtedy nie ujawnili swojej miłości publicznie.

W 2016 roku Sławomir Kowalewski spróbował swoich sił w programie „Must Be The Music” w Polsacie, ale Ewa Wachowicz nadal trzymała swój związek w tajemnicy. Teraz, jak się okazuje, para zdecydowała się oficjalnie związać się węzłem małżeńskim, przysięgając sobie miłość i wierność.

Według informacji portalu „Pudelek”, Ewa i Sławomir ślub wzięli 2 września w Krakowie, który jest ich rodzinnym miastem. Na ceremonii pojawili się również zaprzyjaźnieni znajomi i gwiazdy Polsatu, aby uczcić ten wyjątkowy dzień.

Kilka godzin po ceremonii Izabela Janachowska, jedna z zaproszonych gwiazd, opublikowała zdjęcie w eleganckiej sukni na swoim Instagramie. Zasugerowała, że udaje się na ważną imprezę. Ewa Wachowicz, która wcześniej utrzymywała tajemnicę wokół swojego ślubu, w niedzielny poranek podzieliła się zdjęciem ze ślubu na swoim profilu, opisując je jednym zdaniem: „Najszczęśliwszy Dzień 🤍🤍.”

Panna młoda zachwyciła wszystkich swoją klasyczną, białą suknią z odkrytymi ramionami, prezentując się zjawiskowo. Jej wybranek również postawił na biel, ubierając marynarkę w tym samym kolorze. Teraz para rozpoczyna swoją życiową podróż jako małżeństwo, gotowi na wspólne życie i nowe wyzwania, które przyniesie im przyszłość.

Zobacz także: Lider zespołu „Big Cyc” ostro o Pawle Kukizie! Internauci nie mieli litości

Komentarze