Fagata po Pandora Gate nie przyhamowała. Teraz zasiadła na kanapie u Kuby Wojewódzkiego!

Niedawne zaproszenie Agaty „Fagaty” Fąk do programu Kuby Wojewódzkiego wywołało niemałe poruszenie w sieci.

Ta 23-letnia celebrytka internetowa jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci młodego pokolenia, budząc jednocześnie podziw i kontrowersje. Jej popularność wynika z odważnych zdjęć, aktywności w mediach społecznościowych, udziału w internetowych dramach oraz kontrowersyjnych piosenek.

 

Fagata zdobyła ogromną popularność na Instagramie, gdzie śledzi ją 1,5 miliona osób, oraz na TikToku, gdzie liczba jej obserwujących sięgnęła trzech milionów. Jest także aktywna na platformie oferującej ekskluzywne treści dla dorosłych, gdzie, jak sama przyznała w rozmowie z Żurnalistą, zarobiła w ciągu miesiąca ponad 220 tys. zł. Teraz Fagata gości u Kuby Wojewódzkiego, co jeszcze bardziej zwiększa jej rozgłos.

 

Instagram.com / Fagata

 

Urodzona 24 sierpnia 2000 r. w Koninie, Agata Fąk zaczęła zdobywać popularność w 2020 roku, kiedy jej związek z youtuberem Stuartem „Stuu” Burtonem, założycielem grupy Team X, stał się przedmiotem intensywnych dyskusji w mediach internetowych. Równie głośno komentowane było zakończenie jej współpracy z innym twórcą internetowym, Łukaszem „Kamerzystą” Wawrzyniakiem, któremu miała zdemolować nieruchomość.

 

Festiwal Filmowy w Cannes! Caroline Derpieński zaświeciła… BIUSTEM!

 

Nazwisko Fagaty pojawiło się w mediach jesienią zeszłego roku, podczas wybuchu afery Pandoragate. Sebastian Wardęga opublikował dowody na to, że Stuu Burton utrzymywał kontakty z nieletnimi dziewczynami. Fąk twierdziła, że gdyby wiedziała o tym, zgłosiłaby sprawę na policję. Jednak późniejsze publikacje Wardęgi sugerowały, że była świadoma działań Burtona.

 

Fagata wzięła udział w kilku walkach freak fightowych organizowanych przez federację High League. W lutym 2022 roku przegrała swoją pierwszą walkę z influencerką Lexy Chaplin, jednak później odnosiła zwycięstwa w starciach z Moniką Kociołek i Natalią Kaczmarczyk, znaną jako Natsu.

 

Fagata budzi wiele kontrowersji ze względu na swój styl życia i treści, które prezentuje swoim młodym odbiorcom. Jej nagrania pełne są przekleństw i wulgarnych nawiązań do seksu. Podczas występu u Kuby Wojewódzkiego, internauci zwrócili uwagę, że naszyjnik, który miała na sobie, to w rzeczywistości zabawka erotyczna.

 

Instagram.com / Fagata

 

Manuela Gretkowska ostro skrytykowała Fagatę w kontekście jej konfliktu z raperką Oliwką Brazil. W swoim komentarzu nawiązała do działalności Fagaty na OnlyFans, nazywając ją „wirtualną prostytucją”. „Pierwsza, w oryginale chyba Agata F., o pomysłowym pseudo Fagata. Nie, żeby się sfatygowała na OnlyFans. Z doświadczenia odradza dziewczynom zamieszczanie tam zdjęć. Wirtualna prostytucja kusi. Za roznegliżowane fotki, filmiki leci hajs, nawet duży, zależnie od hojności napalonych dziadów” – napisała Gretkowska.

 

Fagata, mimo swojego młodego wieku, stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych i kontrowersyjnych postaci polskiego internetu. Jej działalność w mediach społecznościowych, udział w walkach freak fight i liczne skandale przyciągają uwagę milionów fanów, ale także krytyków. Jej obecność u Kuby Wojewódzkiego to kolejny krok w jej burzliwej karierze, który z pewnością przyciągnie jeszcze więcej uwagi i wzbudzi kolejne dyskusje.

 

Źródło: onet.pl

 

Natalia Janoszek w CANNES! Jej kariera rzeczywiście nabrała tempa?

Komentarze