Fame MMA: Marta Linkiewicz wróci na ring! Będzie walczyć z…

Szokujące doniesienia w kwestii Fame MMA! Na ring wraca Marta Linkiewicz. Marta z dumą określa siebie jako patoinfluencerkę, co potwierdza ilość obserwatorów na Instagramie. Jej kariera, choć krótka, jest bardzo burzliwa. Zaczęło się od nagrania, na którym chwaliła się swoją przygodą ze znanymi muzykami. Później prowokowała w social mediach, żeby w końcu stanąć oko w oko z Esmeraldą Godlewską. Linki ekspresowo sprowadziła rywalkę do parteru i wygrała pojedynek. Nie miała jednak tyle szczęścia w starciu z Lilmasti. Okazało się, że profesjonalna zapaśniczka lepiej poradziła sobie ze znokautowaniem przeciwniczki. Po wszystkim Marta przyznała, że dostała niezły… łomot, ale cieszy się, że przeżyła taką przygodę. Fame MMA przyczyniło się do ogromnej zmiany w jej życiu…

Jeszcze przed walką z Esmeraldą Godlewską Marta ważyła 76 kilogramów. Jak sama mówi, swoją masę wykorzystała przeciwko Godlewskiej i to zapewniło jej wygraną. Jednak po pewnym czasie celebrytka zaczęła chwalić się w sieci swoim nowym stylem życia: przestała imprezować, spożywać alkohol i ostro wzięła się za siebie. Linkiewicz wyraźnie schudła i pięknie wyrzeźbiła ciało. Po dawnej Linki praktycznie nie ma śladu. 

Widownia Fame MMA 5 miała okazję zobaczyć ją ponownie tuż po walce Ewelony i Esmeraldy. Linkiewicz zapowiedziała swoją kolejną walkę na tej gali i rzuciła wyzwanie innej celebrytce. Jest nią Luxuria Astaroth, dziś znana jako Zusje. Była gwiazdą teledysków Donatana. Dziś wraca w wielkim stylu i zmierzy się z największą patoinfluencerką w Polsce. Będzie to dla niej skok na głęboką wodę. Luxuria powiedziała wówczas o drodze, którą przeszła:

„Jestem po odwyku, mam półtora roku prawie trzeźwości i sprawi mi to frajdę, móc zmierzyć się na trzeźwo w tak fantastycznym sporcie i postaram się dać z siebie wszystko.”

Na koniec Marta przywołała swojej ostatnie spotkanie na ringu z Anielą Bogusz i zapewniła, że tym razem nie zawiedzie.

Komentarze