Fani wspierają Agnieszkę Woźniak – Starak. Prezenterka skierowała do nich TE słowa

Sporym zainteresowaniem cieszy się ostatni wywiad Agnieszki Woźniak – Starak. Czekali na niego jej fani oraz przyjaciele z branży. 

Już wkrótce minie trzeci miesiąc od tragicznej śmierci znanego producenta. Jego żona odważyła się opowiedzieć o tym, co stało się w drugiej połowie sierpnia, a także o czasie, który spędziła bez Piotra. Ponadto podzieliła się swoimi planami na przyszłość. Wyznała, że raczej nie wróci do prowadzenia programów rozrywkowych. Wolałaby zająć się czymś zupełnie innym, na przykład reportażem. Po rozmowie przeprowadzonej przez Dorotę Wellman w sieci pojawiło się mnóstwo słów wsparcia skierowanych do Agnieszki. W związku z tym celebrytka za pośrednictwem Instagrama podziękowała wszystkim za każdy taki wpis. 

„Chciałam Wam podziękować za wszystkie ciepłe słowa po dzisiejszym wywiadzie, to dla mnie naprawdę ważne” – tak zaczęła swój wpis Agnieszka.

W dalszej części opowiedziała historię psa, którego miał dostać jej mąż po powrocie z Mazur. Niestety, tragiczny wypadek na jeziorze Kisajno pokrzyżował te plany. Dziennikarka wyznała jednak, że sama nie poradzi sobie z kolejnym czworonogiem, dlatego trafi on do jej znajomych. 

” Nasi przyjaciele z Zakopanego powiedzieli, że marzą o tym, żeby mieć psa Piotrka, więc razem odebraliśmy go z hodowli i Vlad pojechał na Podhale. I powiem Wam, że chyba trochę żałuję, bo jest cudowny! Ale wiem też, że ma najlepszy dom na świecie, jest rozpieszczony, mieszka pod Giewontem i tego akurat szczerze mu zazdroszczę!” – podsumowuje prezenterka. 

Komentarze