Festiwal Filmowy w Cannes! Caroline Derpieński zaświeciła… BIUSTEM!

Caroline Derpieński po raz drugi z rzędu postanowiła przyciągnąć uwagę na czerwonym dywanie podczas Festiwalu Filmowego w Cannes. Przed premierą filmu „Emilia Perez”, polska celebrytka przemaszerowała po dywanie, pozując fotoreporterom w długiej satynowej sukni. Jednak z każdym jej krokiem, suknia zaczynała się niebezpiecznie zsuwać. Aż w końcu…

 

Na 77. Festiwal Filmowy w Cannes przybyły gwiazdy filmowe z całego świata. Ale nie tylko one. Na czerwonym dywanie błyszczą również celebrytki, które chcą zaistnieć w show-biznesie lub zaprezentować swoje efektowne kreacje. Wśród nich była kontrowersyjna Polka – Caroline Derpieński. Modelka, która na co dzień mieszka w Miami, przybyła na premierę filmu „Emilia Perez” – kryminalno-komediowego musicalu w reżyserii Jacques’a Audiarda.

 

Zaliczona wpadka Caroline Derpieński wkroczyła dumnie na czerwony dywan w Cannes, ubrana w długą, satynową suknię w delikatnym odcieniu różu. Kreacja składała się z gorsetu i rozkloszowanego dołu. Niestety, gorset okazał się nieco za luźny, przez co sukienka z każdym krokiem Caroline osuwała się w dół lub odstawała od jej biustu.

 

Instagram.com / Caroline Derpienski

 

W pewnym momencie, modelce nie udało się zapanować nad sukienką i gorset odchylił się od jej ciała na tyle, że jej nagi biust został odsłonięty przed obiektywami aparatów. Fotoreporterzy uwiecznili ten moment, a zdjęcia dokumentujące wpadkę szybko trafiły do agencji prasowych.

 

 

Caroline czuje się w Cannes jak ryba w wodzie. Celebrytka zameldowała się w jednym z najdroższych hoteli w okolicy i miała okazję spotkać hollywoodzkiego gwiazdora, Johna Voighta.

 

Wspaniałe śniadanie z tatą Angeliny Jolie i świetnym aktorem Jonem Voightem – napisała Caroline, wyraźnie dumna, na swoim Instagramie, publikując wspólne zdjęcie.

 

 

Mimo nieprzyjemnej sytuacji na czerwonym dywanie, Caroline Derpieński nie traci pewności siebie i nadal chętnie pokazuje się na różnych wydarzeniach, korzystając z każdej okazji, by przyciągnąć uwagę mediów. Festiwal Filmowy w Cannes jest dla niej nie tylko okazją do promowania swojej osoby, ale także do nawiązywania kontaktów z wpływowymi osobami ze świata filmu i show-biznesu.

 

Źródło: media

 

Meghan Markle obwieszona TALIZMANAMI bryluje w Nigerii. Wiemy, przed czym chronią

Komentarze