Gessler przerwała milczenie! Wyznała prawdę o poważnej OPERACJI!

Magda Gessler w mocnych słowach o poważnej operacji!

Magda Gessler chudnie na naszych oczach. Słynna restauratorka coraz chętniej chwali się świetną sylwetką i z tego, co widać nie zamierza spocząć na laurach. Fani są zachwyceni jej metamorfozą, a zarazem zastanawiają się jak udaje jej się osiągać tak rewelacyjne efekty. O ile istnieje wiele zróżnicowanych diet, systemów treningów i zabiegów wysmuklających o tyle słyszy się o ich nieskuteczności, wysokich kosztach i efekcie jo-jo.

Tymczasem pani Magda wprost promienieje, wygląda na zdrową, szczęśliwą kobietę. Mało tego, bardzo chętnie dzieli się z innymi receptą na sukces. Jako autorytet kulinarny dysponuje olbrzymią wiedzą na temat odżywiania ale czy jej zdaniem to wystarczy, aby osiągnąć wymarzony cel? Usłyszeliśmy prawdę o poważnej operacji. Magda Gessler wyznała, że…

Gdy Magda Gessler pochwaliła się w mediach społecznościowych zdjęciem z urlopu w Kanadzie wszyscy dostrzegli znacząca zmianę w jej wyglądzie. I bynajmniej nie chodziło tu o zmianę fryzury czy nowy makijaż. Gwiazda wyraźnie schudła, co zapoczątkowało falę pytań o to, jak tego dokonała. Ona zaś chętnie podzieliła się swoim przepisem na bycie fit. Okazało się, że zbawienny wpływ na jej figurę ma znaczne ograniczenie mięsa, zastąpienie go warzywami a także… miłość! Jedna z przyjaciółek zdradziła, że restauratorka z każdego wyjazdu do ukochanego wraca szczuplejsza i bardzo szczęśliwa. Tym razem pani Magda pozwoliła sobie na dłuższy urlop, a co za tym idzie – jest w szczytowej formie.

Zapytana co sądzi o operacji zmniejszenia żołądka odpowiedziała, że jest to chyba najgorsze możliwe rozwiązanie problemu nadwagi. Według Magdy Gessler nie ma dróg na skróty, jeśli chce się schudnąć, to trzeba zatroszczyć się o swój organizm. Celebrytkę najbadziej przeraża wysokie ryzyko takiego zabiegu. Gdy dojdzie do komplikacji takiej operacji można nie przeżyć i zostawić na świecie zrozpaczonych bliskich.

Słynna restauratorka radzi, aby zrezygnować ze spożywania mięs, zwłaszcza wieprzowiny i kurczaka, które jej zdaniem są bardzo niezdrowe. Warto zastąpić je warzywami i owocami, pić ciepłą wodę oraz dużo się ruszać. A do tego kochać i być kochanym.

Magda Gessler z dumą pozuje do zdjęć w dopasowanych i o kilka rozmiarów mniejszych ubraniach. Być może już nie zobaczymy jej w długich i bardzo luźnych strojach. Szkoda chować pod nimi taką figurę!

Komentarze