„Gogglebox”: Agnieszka Kotońska wygląda rewelacyjnie! Wiadomo, ile ważyła wcześniej

Agnieszka Kotońska dołączyła do grona gwiazd TTV, które postanowiły zmienić swoje życie. Być może to właśnie program „Gogglebox. Przed telewizorem” ma w sobie coś, co motywuje do działania.

Spektakularne efekt odchudzania osiągnęli już: Sylwia Bomba i Mateusz „BigBoy” Borkowski, który schudł aż 150 kg! Teraz czas na Agnieszkę, która również wygląda zupełnie inaczej, niż gdy debiutowała na ekranie. I nie chodzi tylko o to, że zmieniła fryzurę i styl ubierania, lecz o to, że bardzo zmieniła się jej sylwetka. Kotońska jest bardzo aktywna w social mediach, dlatego postanowiła opublikować długi wpis. Zawarła w nim historię swojej przemiany, rezultaty, a wszystko opatrzyła zdjęciami „przed” i „po”. Fani nie wierzą w to, ile kilogramów udało jej się zgubić. 

Każdy, kto ogląda „Gogglebox” wie na czym ów program polega. Osoby z różnych miast polski zasiadają przed telewizorami i komentują emitowane w telewizji programy. A jak wiadomo, wylegiwanie się na kanapie przed odbiornikiem, do tego napoje gazowane i niezdrowe jedzenie to najkrótsza droga do nadwagi. Jednak bohaterom TTV problem otyłości najwidoczniej nie zagraża, gdyż kolejna osoba znana z tej produkcji bardzo schudła. 

Agnieszka Kotońska musiała włożyć wiele wysiłku, żeby wyglądać tak, jak teraz. Po wielu latach wróciła do aktywności fizycznej, bardzo zmieniła dietę i swoje nastawienie do życia. 

„Gdybym 2 lata temu nie podjęła właściwej decyzji i nie zabrała dupy z kanapy ,dalej siedziałabym w fotelu obżerala słodyczami pila wszystkie słodzone napoje i jadła niezdrowe posiłki które kończyły się o 1.00 w nocy. Tak tak ,jadłam nawet po nocach tłumacząc sobie ,że głodna przecież spać nie pójdę bo nie zasnę!”  – wspomina celebrytka. 

Na szczęście ten etap jej życia jest już zamknięty i teraz Aga może pochwalić się piękną figurą. Zdradziła, że wcześniej ważyła 104 kilogramy, teraz zaś waga pokazuje 76 kilogramów. Jednak patrząc na jej zdjęcia wydaje się, że waży znacznie mniej. Lecz najważniejsze jest jej samopoczucie i zadowolenie z ciężkiej pracy. Efekty są naprawdę zadziwiające!

Komentarze