Gwiazda disco polo przyłapana w objęciach mężczyzny!

gwiazda

Gwiazda Disco Polo jest ponowie zakochana. Została przyłapana ze swoim ukochanym w cudownej scenerii!

Widać, że gwiazda rozkwita u boku nowego partnera, a miłość ewidentnie jej służy. Na zdjęciach, które widnieją na Instagramie przejawia się u niej radość oraz szczęście.

 

Ogromna ilość fanów disco polo interesuje się życiem prywatnym swoich ulubieńców. Szczególnie zainteresowanie narasta, kiedy gwiazdy się zakochują!

 

Tak też jest w przypadku Magdy Narożnej z zespołu „Piękni i Młodzi”. Artystka z Łomży odnosi wielkie sukcesy na polskiej scenie. W 2012 roku wraz z mężem Dawidem Narożnym i Danielem Wilczewskim założyli zespół „Piękni i Młodzi”. Występ w Must Be The Music doprowadził ich do finału tego programu, co pozwoliło stać się gwiazdami muzyki disco-polo.  

W czerwcu 2019 roku para ogłosiła rozwód. Podjęli jednak decyzję, że nadal będą wspólnie koncertować. Mają 9-letnią córkę Gabrysię.

 

Wokalistka formacji disco polo bardzo długo nie pokazywała swojego aktualnego partnerka Krzysztofa. W ostatnim czasie uwielbiana artystka disco polo wybrała się na krótkie wakacje z ukochanym do Egiptu.

Na profilu Magdy na Instagramie nie brakowało zdjęć z wyjazdu, w tym również tych z ukochanym. Jedno ze zdjęć przykuło uwagę fanów disco polo. Na fotografii widzimy wokalistkę disco polo oraz Krzysztofa w pięknej scenerii.

 

 

ZOBACZ TEŻ:To już pewne! Marcin Miller z Boys…

 

 

Razem przebywają na huśtawce usytuowanej w wodzie. Bajkowy krajobraz z zakochaną parą imponuje!

Para pokazała się także razem m.in. podczas imprezy Łódź Disco Fest. Jak widać ukochany towarzyszy Magdzie w ważnych dla niej i dla jej zespołu wydarzeniach.

 

https://www.instagram.com/p/B4pb-eHAXCd/

 

 

 

Źródło:discopoloinfo

Źródło zdjęcia:Instagram

Komentarze