Gwiazda POLSATU wystąpi w konkurencyjnym programie TVN-U!

Znany szef kuchni będzie gościem specjalnym we wiosennej odsłonie programu TVN-u MasterChef JuniorShow jest hitem tej stacji, a występ takiego autorytetu kulinarnego z pewnością jeszcze zwiększy oglądalność.

Wojciech Modest Amaro jest wybitnym polskim restauratorem, który może pochwalić się gwiazdką Michelin. Do tej pory był twarzą kulinarnych programów telewizji Polsat. Jednak dał się namówić i gościnnie wystąpi w MasterChef Junior.

Wojciech Modest Amaro w MasterChef Junior

Piąta edycja programu MasterChef Junior jest już w trakcie nagrań. Wiadomo, że gościem specjalnym jednego z odcinków programu będzie dotychczasowa gwiazda Polsatu, wybitny szef kuchni, Wojciech Modest Amaro.

Produkcja programu stanęła na wysokości zadania i postanowiła uatrakcyjnić show. W 5 edycji w roli gościa specjalnego zadebiutuje Wojciech Modest Amaro, wybitny restaurator, zdobywca gwiazdki Michelin, ale też juror w programach Polsatu Top Chef i Hell’s Kitchen – Piekielna kuchnia.

Tę zaskakującą nowinę ogłosił Mateusz Gessler. We vlogu wyjawił, że bardzo się ucieszył, iż Wojciech Modest Amaro przyjął propozycję TVN.

To jest honor mieć takiego człowieka w MasterChefie skwitował.

Sam zainteresowany zdradził, że uczenie dzieci gotowania to jego największe marzenie.

Jedno z moich marzeń, żeby pogotować z dzieciakami, pokazać, coś nauczyć, dać inspirację do głowy, żeby pokazać miłość do gotowania, żeby te małe serduszka kochały ten zawód – wyznał Amaro.

 

Komentarze