Gwiazda serialu RANCZO TOPLESS! Internauci są ZACHWYCENI!

Celebrytka chętnie dzieli się z obserwatorami intymnymi chwilami nie tylko z planów zdjęciowych, ale także z życia prywatnego. Aktorka już nie raz zaskoczyła swoich fanów, wstawiając odważne zdjęcia. Tym razem pozuje w spa.

Ilona Ostrowska to aktorka, która nie boi się podkreślać swojej kobiecości i pokazywać swojego naturalnego wyglądu. Dwa lata temu, z okazji Dnia Kobiet, wrzuciła do sieci zdjęcia z Bali, gdzie jej miejsca intymne zakrywają jedynie „naklejki”, nałożone przez instagramowy filtr. Zachęcała tym inne panie do dbania o siebie i spełniania marzeń.

Kochane Dziewczyny. Życzę nam siły. Żebyśmy o sobie stanowiły, mówiły głośno i wyraźnie o swoich potrzebach, spełniały swoje marzenia, dbały o siebie, wydawały hajs i nie zapominały o swoich piersiach” jak to Natalia Przybysz pięknie kiedyś napisała. Ja nie zapomniałam, jak widać na załączonym obrazku i tego się będę trzymać, czego i Wam życzę moje piękne

Ilona Ostrowska topless i bez makijażu

Lubiana aktorka serialu „Ranczo” miała chwilę wolnego i postanowiła wybrać się do spa na zabiegi pielęgnacyjne. Na swoim Instagramie opublikowała post z tamtego zdarzenia. Ostrowska podzieliła się z internautami swoim dobrym humorem i po raz kolejny nawoływała fanów do „zwolnienia tempa” i zrobienia czegoś dla siebie.

Warto na chwilę się zatrzymać i zrobić coś dla siebie. ”Czuje się świetnie, ach jak wspaniale”. I tego Wam życzę!

Opis nie wywołałby tyle emocji, gdyby nie zdjęcie, na którym aktorka pozuje topless, bez makijażu, po udanym masażu.

Nie trzeba było długo czekać na ekspresywne reakcje internautów. Fani docenili jej naturalność i porównali ją do Venus. Czy Ilona faktycznie przypomina Venus? Co o tym sądzicie?

Komentarze