Gwiazda serialu „Ranczo” WALCZY o życie! Są najnowsze informacje

życie

Paweł Królikowski nadal przebywa w szpitalu, gdzie walczy o życie. Mamy najświeższe informacje na temat stanu jego zdrowia.

Smutne święta

Tegoroczne święta z pewnością nie były wesołe dla Pawła Królikowskiego i jego bliskich. Aktor spędził je bowiem w szpitalu, ponieważ musiał się znajdować pod stałą opieką specjalistów. Na szczęście, w trudnych chwilach nie był sam. Przy jego łóżku cały czas czuwała jego najbliższa rodzina i koledzy z serialu „Ranczo”.

Bliscy” wspierają Pawła Królikowskiego

Tuż przed świętami Bożego Narodzenia, w mediach pojawiły się niepokojące wieści na temat zdrowia Pawła Królikowskiego. 20 grudnia aktor trafił do szpitala, a jego stan był uznawany za poważny. Wiemy, że Królikowski przebywa na oddziale neurochirurgii, ale nie wiadomo dokładnie, co mu dolega.

„Wszyscy bardzo się przejęliśmy. Trzymam za Pawła mocno kciuki i wierzę, że szybko wróci do zdrowia i do domu. Rozumiem, co przeżywają jego najbliżsi. Sam kilkanaście lat temu w takim samym czasie miałem zawał. Wiem co to znaczy spędzić święta i Nowy Rok w szpitalu. Paweł to fantastyczny i ciepły facet bez zadęcia. Musi wyzdrowieć” – w rozmowie z „Faktem” powiedział przyjaciel aktora – Bogdan Kalus, czyli serialowy Hadziuk.

Pozostaje nam życzyć aktorowi szybkiego powrotu do zdrowia!

Źródło: Party.pl

Zdjęcie: Instagram

Komentarze