Gwiazda “Tańca z Gwiazdami” pijana!?

To największy skandal w historii wszystkich światowych edycji programu “Taniec z Gwiazdami”. Chodzi o parę Katya Jones i Mike Bushell. Raczej o partnerkę w tym zestawieniu. Zdaniem widzów tancerka mogła być pod wpływem alkoholu.

Świadczą o tym nagrania, które udostępniono na twitterze. Widać na nich jak tancerka przewraca się idąc w stronę reporterki prowadzącej wywiad. Ponoć już wcześniej, gdy ujęcie pokazywało parę idąca po schodach, widać było, jak Katya ledwie trzyma się na nogach.

Gdyby chodziło o gwiazdę moglibyśmy domniemywać, że kobieta słabo radzi sobie z poruszaniem się na szpilkach. W tym przypadku jednak, Katya Jones jest tancerką, a więc tego typ wpadki nie mogą jej się zdarzać.

Kochani, wszystko jest dobrze! Nie mam pojęcia, co się stało. Jestem taka dumna z Mike’a, że dokończył występ. Drugi raz zrobiłam to specjalnie! Zdecydowanie nie byłam pijana, jak myślą niektórzy internauci – napisała tancerka pod zdjęciem na swoim instagramowym profilu.

Jednak tłumaczenia nie przekonują widzów, którzy zalali producentów falą komentarzy, w których domagają się wyjaśnienia całej sytuacji.

https://www.instagram.com/p/B289iUpAsUd/?utm_source=ig_embed

Komentarze