„Gwiazda TVN” żebrze w internecie?! Póki co zebrała…

Niecodzienne zachowanie uczestniczki Projektu Lady.

„Nigdy nie byłam za granicą, trzeba realizować swoje marzenia” – możemy przeczytać w opisie internetowej zbiórki Liubov Miruk. Czy zapomniała już o edukacyjnej wycieczce do Anglii, którą zafundował jej TVN?

Zbiórki internetowe to wynalazek XXI wieku. Dobroduszni internauci mogą dzięki nim przeznaczać pieniądze na charytatywny cele. Kilka tygodni temu cała Polska ruszyła do pomocy 99-letniej pani Ewie, która padła ofiarą zuchwałej kradzieży. Dzięki wsparciu dobrych ludzi mieszkanka Bielsko-Białej może pozwolić sobie na nowy aparat słuchowy, altankę oraz kompletny remont podniszczonego mieszkania. Aż serce się raduje!

Niestety zbiórki nie są wykorzystywane wyłącznie do celów charytatywnych. Pośród apelujących o pomoc mogliśmy niedawno natrafić na zbiórkę Liubov Miruk, która ledwo dwa miesiące temu wygrała 4 edycją „Projektu Lady”. Oprócz tytułu damy Miruk wygrała kurs językowy w Eurocentres Language Cambridge School w Wielkiej Brytanii. Wygląda na to, że Ukrainka zapomniała o odbytym kursie. Po apelu, który umieściła na swoim facebookowym profilu, możemy się spodziewać, iż Liubov nie pamięta nawet, że była za granicą!

„Bardzo bym chciała pojechać za granicę na odpoczynek, bo nigdy nie byłam, więc trzeba realizować swoje marzenia. Dziękuję wszystkim, którzy wspierają moje marzenie” – czytamy w opisie zbiórki zorganizowanej przez Miruk.

Cel wyznaczony przez Liubov nie był co prawda aż tak wysoki, wynosi 2378 złotych. Pomysł zbierania funduszy w sieci na urlop szybko skrytykowali internauci, w tym Klaudia Zielińska (absolwentka Projektu Lady).

„A wyjazd z uczestnikami na Maltę? Idź do pracy, zamiast prosić! Są bardziej potrzebujący od ciebie, ty dostałaś już supernagrodę od programu” – komentowali.

Po hejcie na Lubov zbiórka zniknęła już z z jej profilu.

Komentarze