GWIAZDOR DISCO-POLO zorganizował HUCZNE WESELE! Nie zabrakło kolegów z branży…

Znany i lubiany przez wielu internautów muzyk disco polo spełnił swoje marzenie o założeniu rodziny. W sobotę 21 września 2019 roku Kuba Kusiński wziął ślub. Z pewnością ten dzień zapamięta do końca życia.

Perkusista zespołu Playboys ożenił się ze swoją narzeczoną Marleną. Podczas uroczystości nie zabraklo gwiazd z branży. Playboys, to grupa, którą tworzy trzech, młodych mężczyzn. Niedawno ostatni z nich, czyli Jakub Kusiński wziął ślub. Pawa młoda wraz z zaproszonymi gośćmi, z pewnością zapamiętają to wydarzenie na długo.

Państwo Młodzi zdecydowali się na ślub plenerowy w Szydłowcu, po którym wspólnie z gośćmi udali się do przepięknie przystrojonej sali, gdzie odbyła się dalsza uroczystość weselna.

„Dziękujemy rodzinie i przyjaciołom za to, że są z nami w tym dniu. Szczególnie jesteśmy wdzięczni tym, którzy, jak Magda Narożna z Pięknych i Młodych, Jan Zieliński z formacji Bolter czy Dariusz Szczepański i Arkadiusz Spociński z Clivers swymi występami dodatkowo uświetnili wieczór” – możemy przeczytać w „Na żywo”. 

Jak informuje wyżej wymieniony tygodnik, zabawa trwała do samego rana, a następnego dnia miały miejsce poprawiny. Kiedy emocje nieco opadły, pan młody na swoim Instagramie opublikował zdjęcie z Marleną.

Panna młoda ubrana była w koronkową, białą sukienkę, która przylegała do ciała, a zakończona była tiulem. Kreacja odsłaniała ramiona. Marlena postawiła na spięte włosy, uwydatniając w ten sposób delikatny makijaż.

Pod postem nie zabrakło komentarzy, w których obserwatorzy gratulowali parze młodej:

„Gratulacje!! Szczęścia u boku żony.”

„Ślicznie wyglądacie, wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia.”

„Wszystkiego dobrego dla Was, piękni jesteście.”

Pozostaje nam tylko życzyć parze młodej wszystkiego najlepszego.

Komentarze