HANNA LIS skomentowała post TOMASZA LISA. Zażartowała z byłego partnera!

Tomasz Lis opublikował w niedzielę zdjęcie ze szpitala w Olsztynie. Pod postem pojawiło się bardzo dużo  komentarzy od bliskich osób. post postanowiła skomentować była partnerka dziennikarza, Hanna Lis. Ten, który napisała pobił wszystkie pozostałe.

Tomasz Lis 10 grudnia trafił do szpitala w Olsztynie z podejrzeniem udaru. Na szczęście dziennikarz zdążył już opuścić placówkę po szeregu badań, a jego zdrowiu już nic nie zagraża. Na portalu społecznościowym Twitter opublikował zdjęcie ze szpitalnego łóżka. 

Tomasz Lis i „selfie” ze szpitala

Dziennikarz zamieścił fotografię ze szpitalnego łóżka. Wcześniej opowiadał o tym, że czeka go długa i żmudna rehabilitacja. W tweecie życzył wszystkim wesołych świąt.

Wszystkim Wesołych Świąt. Życzę Wam, żebyście zawsze byli nad, a nie pod wozem, a będąc „pod” pamiętali, że to cześć życia i że zwykle, z czasem, można się wygrzebać – napisał popularny dziennikarz.

Pod zdjęciem pojawiło się sporo komentarzy. Głos zabrała także Hanna Lis. W jej komentarzu nie zabrakło wielkiego poczucia humoru.

Mistrzem selfie to ty nie jesteś, influencerki z ciebie nie będzie. Zaręczam, że w realu (Lis) wygląda duuuuuużo lepiej – stwierdziła była partnerka dziennikarza, Hanna Lis.

Komentarze