Hejt na SIWIEC.”Dlaczego obchodzisz święta? Przecież nie jesteś katoliczką.” Odpowiedź CELEBRYTKI powala…

Natalia Siwiec opublikowała na swoim Instagramie świąteczne zdjęcie. Niestety, stało się ono pretekstem do hejtu. Tym razem wytknięto jej, że nie jest katoliczką.

Natalia Siwiec jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Codziennie dodaje tam nowe zdjęcia. Najczęściej są to posty sponsorowane –  jest ona bowiem jedną z najlepiej opłacalnych influencerek w Polsce. Czasem jednak zdarza się jej zrobić wyjątek i opublikuje rodzinną fotografię.Ostatnia, ze świątecznym akcentem, wywołała sporo kontrowersji. 

https://www.instagram.com/p/B6TLB4sJ11L/?utm_source=ig_embed

Natalię Siwiec atakują fani

Celebrytka przygotowuje się właśnie do świąt. Jednak nie jest to dla niej okres oczekiwania ponownych narodzin Jezusa, gdyż Natalia jest osobą niewierzącą. To wytknęła jej fanka. 

Dlaczego obchodzisz święta, przecież nie jesteś katoliczką. Idź wyznawać swój okultyzm – możemy przeczytać.

Siwiec natychmiast odpowiedziała na ten atak. 

Okultyzm, haha. Moja religia to miłość, a ten wolny czas cudownie spędzić z rodziną i się radować. I, niestety, w Twojej wypowiedzi wychodzi jedna obrzydliwa rzecz… „idź sobie stąd, jak nie wierzysz w to, co ja”. Obłuda okropna. Gdzie podziała się miłość? Kiedy została zastąpiona agresją? – skwitowała Natalia. 

Wyznanie jest bardzo osobistą kwestią i nikt nie powinie siać hejtu z jego powodu. Wszystkim obserwatorom Natalii życzymy więcej empatii i zrozumienia.

Komentarze