HISZPANIA: brutalnie pobita kobieta z łańcuchem na szyi trafiła do szpitala

20 listopada w niewielkiej miejscowości Miranda de Ebro w prowincji Burgos w Hiszpanii rozegrała się dramatyczna historia, która zdaje się wyjęta prosto z sensacyjnego filmu, lecz tym razem była rzeczywistością. Pewna kobieta znalazła się w koszmarnej sytuacji, gdy została porwana przez bezwzględnego oprawcę, który wcześniej podstępem zaproponował jej podwózkę samochodem.

Ofiara tego przerażającego zdarzenia to Hiszpanka, która w tamtym dniu przebywała w miejscowym szpitalu, opiekując się swoją koleżanką. W momencie, gdy postanowiła opuścić szpital, do niej zbliżył się nieznajomy mężczyzna, oferując jej podwózkę do centrum miasta. Bez podejrzeń kobieta zgodziła się na podróż z nieznajomym.

Dramatyczne wydarzenia rozpoczęły się podczas jazdy, gdy mężczyzna zasugerował, aby skoczyć na chwilę do jego domu. Twierdził, że musi odebrać kilka rzeczy, i zapewnił, że to zajmie tylko kilka minut. Bez większych wahania Hiszpanka wsiadła do auta nieznajomego, nie zdając sobie sprawy z nadchodzącego dramatu.

Po dotarciu do mieszkania kobieta stała się ofiarą brutalnego ataku. Została brutalnie zaatakowana, bita i obrażana wulgarnie przez mężczyznę, aż straciła przytomność. Po odzyskaniu świadomości zdała sobie sprawę, że jest skrępowana metalowym łańcuchem, a kolejne godziny spędziła w okropnych warunkach, poddawana przemocy fizycznej i psychicznej.

Po pewnym czasie oprawca opuścił mieszkanie, dając kobiecie szansę na ucieczkę. Zdesperowana i poobijana kobieta udała się do sąsiadów, a stamtąd trafiła natychmiastowo do szpitala. Tam lekarze udzielili jej niezbędnej pomocy, opatrując obrażenia.

Policja szybko zareagowała na zgłoszenie i zdołała zlokalizować sprawcę. Mężczyzna został zatrzymany i postawiono mu zarzuty porwania, pobicia i znęcania się nad kobietą. Jednakże, zaskakującą decyzją sądu, mimo zarzutów dotyczących poważnych przestępstw, mężczyzna został zwolniony. To wywołało oburzenie społeczeństwa, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że wcześniej, w 2015 roku, sprawca dopuścił się porwania i gwałtu na nieletniej dziewczynce, za co odbył sześcioletnią karę pozbawienia wolności.

Źródło: fakt.pl

Karol III chce abdykować? Ekspert zdradza szczegóły

Komentarze