Ida Nowakowska odchodzi z „Pnś”. Opublikowała wymowny wpis

Ida Nowakowska, która do grudnia 2023 roku współprowadziła program „Pytanie na śniadanie” w parze z Tomaszem Wolnym, oficjalnie pożegnała się ze swoimi fanami. Informację o jej odejściu, podobnie jak Małgorzaty Opczowskiej, pozostawiającej program w tym samym czasie, podały wcześniej media. Nowakowska postanowiła podziękować swoim wielomilionowym widzom za lata wspólnej przygody telewizyjnej.

Na swoim profilu na Instagramie, gdzie obserwuje ją ponad 411 tys. użytkowników, udostępniła krótki fragment programu „Pytanie na śniadanie”. W swoim wpisie napisała: „Dziękuję wielu milionom widzów, którzy przez wiele lat współtworzyli z nami ten program!”

Fanów nie ominęła lawina emocji po tej informacji. Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których wyrażali swoje zdziwienie, smutek oraz tęsknotę za Ida Nowakowską w programie. Wielu z nich podkreślało, że dla nich był to koniec pewnej, już ustalonej, dynamicznej formuły programu.

Iduś!! Mocno wspieram zawsze i na zawsze!! Razem z wami i ja odeszłam od Pytania, ciężko bez was je oglądać! Jesteś ważną osobą w moim życiu! Mam nadzieję, że niedługo się gdzieś zobaczymy i wyściskamy! – pisała jedna z internautek.

Najlepsza para prowadzących w historii tego programu telewizyjnego. Wielka szkoda, że już Was nie zobaczymy w PNŚ, to już nie będzie to samo. – komentował inny użytkownik.

Odpowiadając na wcześniejsze doniesienia medialne, Ida Nowakowska wyjaśniła, że nigdy nie miała stałej umowy z TVP. Decyzje dotyczące jej uczestnictwa w programie zależały od projektów proponowanych przez reżyserów i producentów, a sama wybierała te, które uważała za najciekawsze. Wspomniała również o zakończeniu współpracy z Tomaszem Wolnym od czasu odejścia Cezarego Jęksy z programu.

Fani wyrazili swoje wsparcie i żal z powodu odejścia Idy Nowakowskiej, uznając ją za niezastąpioną część „Pytania na śniadanie”. Oczekują również na kolejne projekty, w których weźmie udział, i z nadzieją wypatrują przyszłych telewizyjnych przedsięwzięć prezenterki.

Źródło: onet.pl

Wykształcenie żon Kamińskiego i Wąsika! Tego nikt się nie spodziewał…

Komentarze