Ida Nowakowska pożegnała się z TVP. Teraz poprowadzi międzynarodowe talent-show!

Ida Nowakowska, znana prezenterka, niedawno pożegnała się z programem „Pytanie na Śniadanie” po pięciu latach współpracy z Telewizją Polską. Choć to dla wielu fanów była smutna wiadomość, Ida szybko wróciła do pracy i podzieliła się nowym sukcesem w swojej karierze telewizyjnej.

Nowakowska, mimo że nie zawsze zgadzała się z wszystkimi, zyskała sympatię większości widzów i internautów ze względu na pozytywną energię, którą przekazywała na ekranie. Przez lata była obecna nie tylko w „Pytaniu na Śniadanie”, ale również w programach takich jak „Dance, Dance, Dance” czy „Ameryka da się lubić”.

Zwolnienie Idy z TVP wywołało mieszane reakcje wśród widzów, a na jej profilu na Instagramie pojawiło się wiele komentarzy pełnych żalu. Samą Nowakowską dotknęła ta decyzja, co wyraziła publikując emotikonę złamanego serca w odpowiedzi na słowa wsparcia.

Mimo to Ida zapewniała swoich fanów, że niebawem znowu pojawi się na ekranie, co rzeczywiście nastąpiło bardzo szybko po ogłoszeniu odejścia z „Pytania na Śniadanie”. Jednakże, zamiast wracać do polskiej telewizji, Nowakowska postanowiła rozwijać swoją karierę zagranicą.

Ida Nowakowska została zaproszona do poprowadzenia międzynarodowego talent show, w którym uczestniczą artyści z różnych krajów europejskich. Program dostępny jest między innymi na platformie YouTube, a nosi nazwę „Virtuosos V4+”. To już kolejny raz, kiedy Ida angażuje się w to wyjątkowe przedsięwzięcie.

Na swoich profilach w mediach społecznościowych prezenterka podzieliła się radością z prowadzenia tego międzynarodowego programu i wspierania młodych wirtuozów, którzy reprezentują przyszłość muzyki klasycznej. Ida zadbała o to, aby nikt nie przegapił jej powrotu przed kamery, publikując kilka materiałów promocyjnych na Instagramie. Zauważalna jest także zmiana stylu Nowakowskiej – tym razem pojawiła się w cekinowym wydaniu, prezentując się odmiennie niż w czasach śniadaniówki.

„Virtuosos V4+” to program cykliczny, w którym Ida Nowakowska pojawiła się już wcześniej. Na razie nie wiadomo, czy to tylko krótkotrwały projekt, czy może zwiastuje dłuższą współpracę z zagranicznymi stacjami telewizyjnymi. Odbiorcy z niecierpliwością czekają na kolejne niespodzianki w karierze tej utalentowanej prezenterki.

Źródło: media

Aktywiści znów zaatakowali Mona Lisę. Domagają się prawa do zdrowej żywności [FILM]

Komentarze