Ile zarabia Jurek Owsiak?! Ta kwota może zaskoczyć!

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już jutro. Co roku o tej porze Jurek Owsiak pytany jest o to samo- ile zarabia na WOŚP?

Prezes Owsiak

Już jutro odbędzie się 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Pieniądze będą zbierane na leczenie wzroku dzieci. Prezesem Fundacji od samego początku jest Jurek Owsiak. Co roku też o tej porze pojawia się temat zarobków prezesa. Niektóre osoby oskarżają Owsiaka o przywłaszczenie sobie pieniędzy, które zostały zebrane podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jednak już jakiś czas temu Jerzy Owsiak odniósł się do tych oskarżeń. W swoich mediach społecznościowych zapewnił, że nie czerpie żądnych korzyści majątkowych z działań Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Zarobki Owsiaka

Regularne zarobki Owsiaka pochodzą z fundacji „Złoty Melon”. Zajmuje się ona sprzedażą gadżetów z logo WOŚP. Fundacja organizuje też Pol’and’ Rock Festival.  Organizuje też szkolenia dla firm. Wynagrodzenie Owsiaka jako prezesa fundacji wynosi 10 tysięcy złotych. Jurek Owsiak nie pobiera też żadnego wynagrodzenia z Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Oprócz tego Owsiak zarabia na prowadzeniu audycji radiowych i jako wykładowca w agencji Power Speech.

Źródło: Fakt

Zdjęcie: Facebook/ Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Komentarze