Internauci nie wierzą w to, co widzą… Maffashion niszczy naturalną roślinność

Ochrona środowiska to obecnie jeden z najważniejszych tematów.

Młodzież z różnych krajów organizowała Strajki Klimatyczne, a gwiazdy promują kosmetyki nietestowane na zwierzętach. Ponadto zachęca się do recyklingu oraz do dbania o roślinność i zagrożone gatunki. Ekologiczne myślenie powoli ogarnia cały świat. Niestety, nie wszyscy czują się zobowiązani do troski o naszą planetę. Dla niektórych sława i pieniądze stają się ważniejsze, niż środowisko. Internauci skontaktowali się z pewnym portalem informacyjnym w sprawie Julii Kuczyńskiej. Znana jako Maffashion blogerka modowa wzięła udział w sesji zdjęciowej, podczas której zrobiła coś karygodnego. Dowodem tego były zdjęcia i materiały zamieszczane w mediach społecznościowych. 

Ową sesję zdjęciową zorganizowano na rzecz kampanii reklamowej. Promowano wówczas jedną z marek odzieżowych. Jednak to, co się tam stało zdecydowanie odbiega od propagowania jakichkolwiek wartości. 

Jak podaje portal Pudelek, podczas zdjęć Maffashion i kilka innych osób pozowali wśród pięknych islandzkich widoków. Nie budziłoby to zastrzeżeń, gdyby nie weszli za liny odgradzające roślinność od normalnej ścieżki. Jeden z internautów zwrócił na tu uwagę i niezwłocznie poinformował media. W związku z tym całą Polskę szybko obiegła informacja, że Julia Kuczyńska podczas sesji deptała mech. Czujny informator zwrócił uwagę na to, że minie wiele lat, zanim zniszczony obszar się zregeneruje. 

Zdaniem wielu osób przekraczanie wyraźnie ustalonych granic i dewastowanie roślinności to przesada. A wszystko to dla kilku zdjęć…

Komentarze