Iwona Lewandowska bierze ślub! „Lewy” będzie miał najważniejszą rolę

Iwona Lewandowska, matka Roberta Lewandowskiego, uchyliła rąbka tajemnicy na temat swojego związku z ukochanym. Istnieje możliwość, że kolejny ślub w rodzinie będzie należał właśnie do nich. Przy okazji poznajemy bliżej relacje między Jackiem Zwoniarskim a „Lewym”.

Życie Iwony Lewandowskiej nie było zawsze usłane różami. W 2005 roku zmarł jej mąż i ojciec Roberta Lewandowskiego, który zmagał się z chorobą nowotworową i zaledwie dwa dni po wypisie ze szpitala doznał wylewu. Mama „Lewego” wzięła na swoje barki wychowanie dzieci i długo nie miała czasu na nową miłość. Jednak niedawno miłość ponownie zawitała do jej życia.

Jakiś czas temu Iwona Lewandowska zaczęła być widywana w towarzystwie pewnego mężczyzny, a mianowicie Jacka Zwoniarskiego, z którym ponoć zakochała się od pierwszego wejrzenia. W obszernym wywiadzie dla „Vivy” opowiedziała o ich relacji i pierwszym spotkaniu z jej synem, Robertem Lewandowskim. Ukochany Iwony nie kryje, że chce spędzić z nią resztę życia.

Po roku związek się pogłębił, oświadczyłem się Iwonie. Po dwóch latach, ponownie, tym razem już przy jej rodzinie – wyznał Zwoniarski.

Czyżby więc kolejny ślub w rodzinie Lewandowskich był już na horyzoncie? Zwoniarski zapewnia, że mają już konkretne plany, a „Lewy” ma pełnić ważną rolę w trakcie ich ceremonii.

Iwona chce, żeby Robert był świadkiem, a moja córka świadkową. Teraz musimy tylko dopasować terminy. Bardzo czekam na ten dzień – wyjawił.

Źródło: https://ocdn.eu/

Kim jest ukochany Iwony Lewandowskiej?

Jacek Zwoniarski to ceniony rzeźbiarz Zatem warto bliżej przyjrzeć się osobie partnera mamy Roberta. Jacek Zwoniarski to ceniony rzeźbiarz, a także miłośnik ogrodów. Poświęca wiele energii swoim pasjom, ale na początku jego pojawienia się w życiu bliskich Iwony, sprawiał wrażenie „lekkoducha”.

Warto podkreślić, że para poznała się w 2020 roku za sprawą przyjaciółki Iwony, która zorganizowała imprezę w gospodarstwie agroturystycznym pod Warszawą. Okazało się, że to miejsce należy właśnie do Jacka Zwoniarskiego, który w roli gospodarza wspaniale ich ugościł. Mama „Lewego” podziwiła, że mimo świadomości, kim jest Robert Lewandowski, Zwoniarski nie skojarzył go z nią. Interesował się światem futbolu dopiero na jej boku.

Jako gospodarz nas serdecznie przywitał, od razu poczuliśmy atmosferę gościnności. (…) Jacek to artysta. Jest rzeźbiarzem, zajmuje się aranżacją ogrodów, ma wiele pasji, ale futbol nie jest jedną z nich – wspomniała Lewandowska w wywiadzie dla „Przeglądu Sportowego”.

Warto dodać, że Jacek Zwoniarski posiada solidne wykształcenie, jest absolwentem Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie na Wydziale Rzeźby. Jego rzeźby są niekiedy warte nawet 50 tysięcy złotych, a w swojej twórczości koncentruje się na przedstawianiu torsów ludzkich. Wielką pasją Jacka są różne kamienie, których kolor i faktura stanowią bogactwo tematów jego prac.

Niezależnie od zawirowań w życiu, Iwona Lewandowska zdaje się teraz znaleźć spokój u boku swojego ukochanego, cenionego rzeźbiarza. Czekamy z niecierpliwością na dalsze wieści o ich miłości i możliwym przyszłym ślubie.

 

Zobacz także: Sylwia Peretti w żałobie. Menadżer ujawnia nowe informacje

Komentarze