Izraelski szef programu bezpieczeństwa kosmicznego mówi: OBCY ISTNIEJĄ! Mieszkają na Marsie, a na Ziemi robią eksperymenty!

Emerytowany generał z Izraela twierdzi, że istnienie kosmitów to nie bajka. Oni są na prawdę – mówi w wywiadzie dla gazety Jedi’ot Acharonot. Chaim Eshed ponad trzy dekady kierował izraelskim programem bezpieczeństwa kosmicznego.

Sensacyjny wywiad opublikowany przez dziennik wydawany w Tel Awiwie przyjęty został z mieszanymi odczuciami. Dla jednych to tania sensacja, a dla innych dowód na to, że Eshed, delikatnie mówiąc, postradał zmysły. Nie brakuje jednak osób, które od lat wierzą w istnienie pozaziemskich cywilizacji i informacje przekazane przez emerytowanego generała przyjęli jako… coś zwyczajnego. On sam przyznaje, że przez lata ukrywał swoją wiedzę na temat kosmitów, gdyż obawiał się zamknięcia w zakładzie psychiatrycznym. Teraz jestem już stary i nie mam już nic do stracenia – twierdzi 87-letni mężczyzna, który za swoją wieloletnią pracę nad programem bezpieczeństwa kosmicznego jest szanowany na wielu uniwersytetach na świecie.

Chaim Eszed – założyciel Izraelskiej Agencji Kosmicznej i Instytutu Badań Kosmosu mówi w swoim wywiadzie, że mieszkańcy innych planet mają kontakt z ludźmi od dawna, a na Ziemię przylatują dosyć regularnie. Rzekomo odwiedzają nas, by robić różne eksperymenty. Co ciekawe, jak twierdzi Chaim Eszedjak,  obcy działają w porozumieniu z rządem USA. Ich tajna baza ma być na Marsie, gdzie nad badaniami dotyczącym funkcjonowania wszechświata kosmici pracują… wspólnie z Amerykanami. Dowodem na to, ma być utworzenie przed rokiem United States Space Force czyli Sił Kosmicznych Stanów Zjednoczonych.

Fot. Pixabay

Komentarze