Janusz Korwin-Mikke znów MASAKRUJE! Tym razem wziął na celownik dziennikarzy

Janusz Korwin-Mikke dał się już poznać jako mistrz ciętej riposty. Bez mrugnięcia okiem wdaje się w ostre dyskusje z przeciwnikami i często nie zostawia na nich suchej nitki.

Choć jego wypowiedzi często bywają kontrowersyjne, to trudno nie przyznać, że są też celne i przemyślane. Dlatego polityk chętnie dzieli się swoimi spostrzeżeniami również w mediach społecznościowych. 77-latek publikuje sporo treści na Instagramie i to właśnie tam niedawno dogryzł wścibskim dziennikarzom. Wszystko zaczęło się, gdy jeden z tabloidów żartobliwie komentował zakupy Korwina-Mikke na bazarze. Zdjęcie polityka  kupującego skarpetki pojawiło się w gazecie. Ponadto opieczętowano je złośliwymi uwagami na temat jego gustu. Pan Janusz oczywiście nie pozostawił tego bez komentarza…

W owej gazecie można dostrzec wielki tytuł „Ma miliony a kupuje skarpetki po 2 zł”. Chodzi oczywiście o Janusza Korwin-Mikke. Na fotografii widać polityka w skupieniu wybierającego wspomnianą część garderoby. Fotoreporterzy wszędzie znajdą idealną okazję do dobrego ujęcia. Tym razem padło właśnie na Korwina.

Ten jednak bezpośrednio odniósł się do tekstu opublikowanego w czasopiśmie. Na swoje konto w serwisie Instagram wrzucił zdjęcie artykułu i bardzo wymownie go skomentował:

„No i właśnie dlatego mam pieniądze, bo je oszczędzam i nie wydaję na głupoty.”

Pod postem internauci zaczęli publikować komentarze, w których wyśmiewają autora tekstu. Oprócz tego chwalą pana Janusza za jego dystans, poczucie humoru i adekwatną reakcję. 

„Jestem dumna, że oddałam na Pana głos!” – pisze rozbawiona internautka. 

Komentarze