Jasnowidz Jackowski miał kontakt z duszą Woźniaka Staraka! Oto co POWIEDZIAŁ!

Krzysztof Jackowski nawiązał kontakt z duszą zmarłego Piotra Woźniaka Staraka. Ujawnił, czego się dowiedział.

Krzysztof Jackowski zabiera głos ws. głośnej śmierci Piotra Woźniaka Staraka. Jasnowidz chętnie ujawnia szczegóły całej sprawy. Przypomnijmy Jackowski był angażowany do poszukiwań miliardera. Jego rodzina zleciła wizję. Jasnowidz z Człuchowa miał poprawnie wskazać miejsce zwłok.

Teraz dowiadujemy się, że Krzysztof Jackowski miał kontakt z duszą Piotra Woźniaka Staraka. Choć nie wszyscy wierzą w słowa jasnowidza, ten opowiedział o sprawie ze szczegółami. Przypomnijmy według oficjalnej wersji producent zmarł w wyniku nieszczęśliwego wypadku. Płynąc wykonał ostry manewr. Wówczas on i towarzysząca mu 27-letnia dziewczyna wypadli za burtę. Teraz jednak Jackowski ujawnia szczegóły kontaktu z duszą zmarłego! Jak się okazuje Piotr Woźniak Starak…

Po zaginięciu miliardera do jasnowidza zgłosiła się rodzina. Ponadto dostarczono ubrania producenta. Jackowski wszedł w trans.

– On jest wiotki, idzie od razu na dno, on się nie ratował gdy wpadł do wody, ma wiotkie ręce. To był wypadek – mówił jasnowidz.

Jackowski w rozmowie z Super Expressem zdradził, jak wyglądała tragedia. Podczas gwałtownego skrętu łódki za jedną burtę wypadła kobieta. Starak wypadł za drugą. 

– Mimo tego tragizmu odczułem spokój w jego śmierci. Znalazłem mnóstwo zmarłych przez 30 lat. Ludzie jak słyszą o tragedii, to myślą o ohydnej szamotaninie, a mi kojarzy się z wyzwoleniem i czymś pozytywnym – mówił Jackowski na łamach Super Expressu.

https://youtu.be/vuZN_S6N56M

Komentarze