Jej córki bliźniaczki bezustannie płakały! Wszystko przez… fatalną pomyłkę!

Wychowywanie bliźniąt do nie lada wyzwanie dla młodych rodziców. Pewna kobieta postanowiła za pośrednictwem Internetu podzielić się swoją historią. Przyznaje, że kiedy sięga pamięcią do dawnych lat, ta sytuacja nadal wywołuje u niech uśmiech.

Większość z nas zdaje sobie sprawę, że wychowywanie małych dzieci potrafi być problematyczne. Nieprzespane noce, stres, ząbkowanie, karmienie, przewijanie i wiele wiele innych. Pewnego dnia mama bliźniaczek karmiła swoje maleństwa. Miała poważny kłopot, bo dziewczynki nieustannie płakały. Nie wiedziała czym spowodowana jest ta sytuacja. Gdy prawda wyszła na jaw, kobieta nie mogła powstrzymać śmiechu.

Był środek nocy, a młoda mama czuła się już przemęczona. Pobiegła szybko do kuchni, by przynieść jednej z dziewczynek butelkę z mlekiem. Z trudem zwlekła się z łózka, ale wiedziała, że musi ulżyć swoim maluchom. W międzyczasie w rondelku podgrzewała drugą butelkę. Gdy weszła do pokoju z dziewczynkami, zaczęła karmić jedną z nich. Gdy ją nakarmiła, udała się do kuchni po kolejną butelkę. Ponownie rozpoczęła karmienie, tym razem drugiego dziecka. Mimo, że mama robiła wszystko by uspokoić dzieci, bliźniaczki nieustannie płakały.

Młoda matka zaczęła zastanawiać się dlaczego dziewczynki bez przerwy płaczą. Prawda okazała się być dosyć zabawna… Kobieta pomyliła swoje dzieci i jedną z córek nakarmiła dwa razy. Jedna z dziewczynek płakała, bo miała już dość, druga z kolei płakała z głodu. 

Zdjęcie: Pexels

Zobacz też: TAK wygląda siostra bliźniaczka Julii Wieniawy?! Są zdjęcia.

 

 

Komentarze