JENNIFER LOPEZ w bikini! Jej ciało robi wrażenie!

Jennifer Lopez pomimo upływu lat może pochwalić się szczupłą i zgrabną sylwetką. W ostatnim czasie opublikowała na Instagramie zdjęcie w bikini, prezentując szczupłą i umięśnioną sylwetkę. Fani nie mogą powstrzymać się od zachwytów.

Jennifer Lopez pokazała zdjęcie w bikini. Fani są zachwyceni
Jennifer Lopez mimo skończonych 50 lat dalej zachwyca swoją świetną formą. Gwiazda obdarowana jest doskonałym głosem, ale również i sylwetką. Ostatnio opublikowała fotografię na Instagramie, na której prezentuje się w bikini, przedstawiając jędrne, szczupłe i umięśnione ciało. „Zrelaksowana i naładowana” – podpisała zdjęcie Jennifer Lopez.

https://www.instagram.com/p/B8oz3papQjz/?utm_source=ig_embed

Fani w komentarzach zachwycali się boskim wyglądem Jennifer Lopez. Nic więc dziwnego, w końcu takiej figury może pozazdrościć jej niejedna dziewczyna. Jennifer Lopez doskonałą formę pokazała niedawno na Super Bowl, na którym zatańczyła między innymi na rurze.

Jennifer Lopez od wielu lat ma swoje sprawdzone sposoby na to, by zatrzymać młodość. Gwiazda regularnie ćwiczy na siłowni oraz bardzo dużo tańczy.

Jestem przekonana, że trening sprawia, że jestem szczęśliwa. A taniec od zawsze był ważnym elementem mojego życia – zdradziła artystka w jednym z wywiadów dla „Hello”. Oprócz tego stara się zdrowo odżywiać i pije bardzo dużo wody.

Komentarze