Jennifer Lopez wyprawiła ZARĘCZYNOWE PRZYJĘCIE! Tak się bawiła z najbliższymi w Los Angeles

Ostatni czas był dla Jennifer Lopez bardzo intensywny, ale też obfitujący w liczne sukcesy.

Najpierw gwiazda wystąpiła w jednej z najbardziej wyczekiwanych produkcji tego roku, czyli „Ślicznotki”. Ponadto ona i Shakira wystąpią na Super Bowl 2020. Jennifer nawiązała też współpracę z polską marką kosmetyczną Inglot i wspólnie stworzyła własną kolekcję kosmetyków, która osiągnęła olbrzymią popularność. Teraz JLo ma kolejny powód do radości – wkrótce zostanie mężatką! Termin ślubu nie jest jeszcze znany, jednak zanosi się na to, że odbędzie się on niedługo. Jen i jej narzeczony wyprawili huczne przyjęcie, aby wraz z przyjaciółmi i rodziną cieszyć się tą cudowną nowiną. Będzie to jej czwarte małżeństwo. 

Jennifer Lopez ma 50 lat, jednak wyglądu i wigoru mogłaby pozazdrościć jej niejedna nastolatka. Jest uzdolnioną aktorką, piosenkarką, ikoną stylu, a także świetną bizneswoman. Ma też dwójkę dzieci ze związku z Markiem Anthonym, czyli urocze 11-letnie bliźniaki Emme i Maximilian. 

Gwiazda od dłuższego czasu jest związana z amerykańskim baseballistą dominikańskiego pochodzenia Alexandrem Rodriguezem. Sportowiec oświadczył się jej 9 marca 2019 roku. Od tej pory wszyscy w napięciu oczekiwali na informacje dotyczące terminu zaślubin. 

Można zatem stwierdzić, że impreza wydana przez Jen i Alexa to zwiastun zbliżającego się wielkimi krokami ślubu. Przyjęcie odbyło się w Los Angeles, bawili się na nim znajomi i rodzina młodej pary. Powodów do radości nie brakuje. Być może JLo znalazła swój ideał. Krążą plotki, według których gwiazda nie zamierza oszczędzać na weselu  i chce wydać na nie nawet 15 milionów dolarów!

 

 

Komentarze