Jerzy Połomski ZERWAŁ KONTAKT ze znajomymi! Co się dzieje z artystą?!

Media obiegła niepokojąca informacja o tym, że Jerzy Połomski odciął się od świata i zerwał kontakt z przyjaciółmi. Popularny piosenkarz wybrał samotność.  Artysta mieszka w Domu Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie.

Gwiazdor estrady

Jerzy Połomski to niekwestionowany gwiazdor polskiej estrady. Artysta zdobył szczególną popularność w latach 60-tych i 70-tych. Połomski wylansował takie przeboje jak: Cała sala śpiewa z nami czy Nie zapomnisz nigdy. Jakiś czas temu artysta postanowił zakończyć swoją karierę sceniczną. Udał się na emeryturę i zamieszkał w Domu Artystów Scen Polskich w Skolimowie.

Ostatnia wola artysty

Jak informuje menadżerka Jerzego Połomskiego, Violetta Lewandowska, artysta zamieszkał w Skolimowie na własne życzenie. Lewandowska powiedziała w rozmowie z dziennikiem Fakt:

Jerzy Połomski spisał swoją ostatnią wolę i wydał dyspozycje dotyczące jego majątku i opieki nad nim. Kilka lat temu wyznaczył mnie na swoją pełnomocniczkę i wykonawczynię tej woli. Sprawuję opiekę nad Jerzym oraz nad jego siostrą Jadwigą.

screen YouTube

Zerwał kontakt z przyjaciółmi

Jerzy Połomski zerwał kontakt ze swoimi znajomymi i przyjaciółmi. Ponoć w Skolimowie nie życzy sobie żadnych odwiedzin. Nie chciał nawet spotkać się z Andrzejem Rosiewiczem, który przyjechał do Skolimowa. Rosiewicz w ten sposób skomentował tę sytuację. Powiedział w rozmowie z Super Expressem:

Chciałem się z Jerzym spotkać. Ktoś poszedł się go zapytać, ale on nie za bardzo wyrażał chęć. Albo się gorzej czuł, albo nie wiem co.

Artysta nie chciał skontaktować się też z Krzysztofem Skibą. Lider Big Cyca próbował się do niego dodzwonić. Dlaczego Jerzy Połomski unika kontaktu z dawnymi znajomymi?

Źródło: Fakt, SuperExpress

Zdjęcia: screen YouTube

Komentarze