Joanna Jabłczyńska o swoim dawnym życiu! „Nie było takiego ciosu jak tamten”

Joanna Jabłczyńska, znana polska aktorka, udzieliła ostatnio szczerego wywiadu, w którym opowiedziała o bolesnym doświadczeniu zdrady ze strony swojego partnera. W trakcie rozmowy wyznała, że do samego końca nie mogła uwierzyć, że mogłaby zostać zdradzona i ignorowała niepokojące znaki.

Aktorka wyznała, że była zaskoczona, kiedy ostatecznie dowiedziała się o zdradzie. Mimo że były pewne oznaki nieprawidłowości, takie jak późne wyjścia czy SMS-y, ignorowała je, wierząc w dojrzałość swojego partnera. Jej zdaniem to, że ktoś ją zdradził, było dla niej szokiem, i nie przyszło jej to do głowy wcześniej.

W rozmowie przyznała, że z perspektywy czasu widzi, że były pewne sygnały, które wskazywały na problemy w związku, ale konsekwentnie je bagatelizowała. Jej zdaniem w pracy można przewidzieć efekty ciężkiej pracy, ale w związku, nawet jeśli masz dobre intencje, to jeśli masz do czynienia z niewłaściwą osobą, to wszystko może się załamać.

Joanna Jabłczyńska poruszyła także bolesny temat zdrady ojca, który miał miejsce, kiedy miała zaledwie 18 lat. Odkrycie romansu ojca było dla niej ogromnym ciosem i trudnym doświadczeniem, które mocno ją dotknęło. Stwierdziła, że nie było w jej życiu mocniejszego ciosu niż to wydarzenie.

W rozmowie aktorka wspomniała również o psychoterapii, którą podjęła. Według niej terapia pomogła jej zmienić życie i podejście do wielu kwestii. Wydaje się, że otwarcie mówienie o swoich trudnych doświadczeniach może być inspiracją dla innych osób, które również przechodzą przez podobne sytuacje.

Zobacz także: Pierwsze czystki w szeregach MSZ. Zwolniono jednego z dyrektorów…

Komentarze