Joanna Jędrzejczyk OBRAZIŁA SIĘ NA KOŚCIÓŁ! Wszystko przez spowiedź!

Joanna Jędrzejczyk ujawniła, że po spowiedzi, w której uczestniczyła, obraziła się na kościół. Powodem było zachowanie księdza. Co takiego zrobił duchowny, że sportsmenka została urażona?

Sukcesy Joanny

Joanna Jędrzejczyk jest utytułowaną zawodniczką MMA. Jędrzejczyk odnosiła liczne sukcesy w boksie tajskim. Zdobywała tytuły Mistrzyni Europy i Mistrzyni Świata. Poczynania Jędrzejczyk zarówno w sporcie, jak i w mediach społecznościowych śledzi ogromna rzesza fanów. Gwiazda prężnie też działa w rodzimym show biznesie. Już od kilku miesięcy jest jurorką w programie Dance Dance Dance. W show, które emitowane jest na antenie TVP, ocenia celebrytów i daje im wskazówki.  Sportsmenka chętnie też dzieli się ze swoimi obserwatorami chwilami ze swojego życia codziennego. Ostatnio wyjawiła, co spotkało ją podczas spowiedzi.

Facebook/Joanna Jędrzejczyk

Życie duchowe

Joanna Jędrzejczyk nie ukrywa, że jest osobą wierzącą. Otwarcie mówi o tym, że wiara jest bardzo istotną częścią jej życia. Nie raz prosi Boga o wsparcie i czerpie siłę z chodzenia do kościoła oraz z modlitwy. Jednak ostatnio Jędrzejczyk obraziła się na kościół. Sportsmenka opisała, co spotkało ją podczas spowiedzi. Joannie nie podobało się, w jaki sposób zachował się ksiądz i na jakie tematy z nią rozmawiał. Jędrzejczyk opowiadała  w swoich mediach społecznościowych:

Jakiś czas temu poszłam do spowiedzi. Ksiądz zagrał ze mną w politykę i na miesiąc obraziłam się na kościół.

Gwiazda nie podała więcej szczegółów. Jednak była wyraźnie poruszona zachowaniem duchownego. Jak myślicie, czy Joanna Jędrzejczyk miała rację? Duchowny przekroczył granice?

Źródło: Instagram/Joanna Jędrzejczyk

Zdjęcia: Facebook/Joanna Jędrzejczyk

Komentarze