Julia Wieniawa bez ogródek o LGBT! Ich trzeba…

JULIA WIENIAWA SUKCESYWNIE ROZWIJA SWOJĄ KARIERĘ. ZALEDWIE 20-LETNIA PIOSENKARKA, AKTORKA, ALE RÓWNIEŻ INFLUENCERKA TO JEDNA Z NAJLEPIEJ ZARABIAJĄCYCH GWIAZD MŁODEGO POKOLENIA. WIENIAWA CO RUSZ DOSTAJE ANGAŻE DO FILMÓW, SERIALI, SPOTÓW REKLAMOWYCH CZY BANERÓW. ZASŁYNĘŁA SWOJĄ ROLĄ W SERIALU „RODZINKA.PL”.

Ostatnio młoda aktorka została nominowana do nagrody Róże Gali za swoją działalność i wsparcie dla środowisk LGBT. Zdaniem artystki, wszyscy powinniśmy walczyć z wszechobecną nietolerancją i głupimi uprzedzeniami. 

Moi Drodzy. Idąc na Paradę Równości chciałam wesprzeć środowisko LGBT, bo głęboko wierzę, że trzeba walczyć z nietolerancją i uprzedzeniami do drugiego człowieka. Zrobiłam to spontanicznie i z potrzeby serca. Nie spodziewałam się aż takiego odzewu w mediach, ale cieszę się, że dzięki temu mogłam nagłośnić ten temat. I będę robić to dalej. Dzisiaj dowiedziałam się, że jestem z tego powodu nominowana do Róż Gali w kategorii Online. Jestem zaskoczona ale i wzruszona… Wszystkie osoby , które są nominowane obok mnie zasługują na tę nagrodę, ponieważ głoszą ważne wartości, a ich postawa zmienia Polskę na lepsze. Dziękuję – napisała na swoim Instagramie Julia Wieniawa. 

Wpis Wieniawy nie wszystkim się spodobał. Jeden z jej obserwatorów zadał jej niecodzienne pytanie, jednak Julka nie zwlekała z odpowiedzią. 

Zobacz też: Romansowała ze swoim 16-letnim uczniem! Finał tej historii jest szokujący

Dla pedofila też będziesz tolerancyjna? – napisał obserwator. 

Aktorka natychmiast zareagowała. Jak widać obserwujący kompletnie nie zrozumiał sensu jej wpisu.

Co za porównanie. Fu. – skwitowała Wieniawa.

Źródło: Instagram

Zdjęcie: Instagram

 

Komentarze