Romansowała ze swoim 16-letnim uczniem! Finał tej historii jest szokujący

Natasha Miller pracowała na stanowisku nauczycielki w jednej ze szkół w Tararua w Pahiatua w Nowej Zelandii. W czasie odbywania swojego stażu nawiązała romans ze swoim 16-letnim uczniem. Okazuje się, że finał ich historii może zszokować niejednego czytelnika!

Rozpoczynając pracę w placówce oświatowej Natasha miała 23 lata. Była jeszcze młodym, niedoświadczonym pedagogiem. To co wydarzyło się niedługo później, można nazwać skandalem! 23-latka nawiązała bliskie stosunki z jednym ze swoich uczniów. 

16-letni wówczas Hayden McDonald odwzajemniał uczucie swojej nauczycielki. Kobieta bez ogródek przyznaje, że chłopak ujął ją dojrzałością i szarmanckim zachowaniem. Dodatkowym plusem były wspólne zainteresowania.

Moje uczucie do niego rozkwitało przez kilka miesięcy. Wypracowania, które mi wręczał, były znacznie powyżej poziomu jego rówieśników. Doceniałam jego dojrzałość. Hayden był uprzejmy i szanował mnie, mieliśmy wiele wspólnych zainteresowań  – tłumaczyła w rozmowie z dziennikarzami gazety Woman’s Weekly nauczycielka Natasha Miller. 

Romans 23-latki z uczniem ujrzał światło dzienne, gdy pewnego dnia chłopak okłamał własną matkę. Kobieta przyznała, że zdawała sobie sprawę, że nastolatek z kimś się spotyka, nie sądziła jednak, że chodzi o… nauczycielkę! Przeprowadziła spokojną rozmowę z 23-latką i postawiła warunek: koniec znajomości, lub kontynuacja relacji, pod warunkiem, że nauczycielka syna rzuci dotychczasowe stanowisko i zmieni placówkę. Dziewczyna tego samego dnia złożyła wypowiedzenie. 

Zobacz też: Nowy program 500 plus! Otrzymasz nawet…

Finał tej historii jest zaskakujący, ponieważ para po wielu latach nadal jest razem i wychowuje wspólnie trójkę dzieci!

Źródło: Woman’s Weekly

Zdjęcie: Daily mail

 

Komentarze