Julia Wieniawa opowiedziała o miłości i relacji jaka ją łączy z Maciejem Musiałowskim!

Aktorka skomentowała doniesienia o jej romansie z Maciejem Musiałowskim. Czy łączy ich coś więcej niż przyjaźń? Czy Wieniawa ma chłopaka? 

Julia Wieniawa jest jedną z popularniejszych aktorek młodego pokolenia. Regularnie pojawia się podczas wydarzeń branżowych, ale również prężnie działa w social mediach. Niedawno relacjonowała swoją podróż do Nowego Jorku, w czasie której towarzyszył jej Maciej Musiałowski.

Aktor także zadbał o upamiętnienie wyjazdu na swoim Instagramie. Opublikował zdjęcie z Julką, którego podpis rozbawił niejednego fana aktorów.

Czy są razem?

Czy tę dwójkę łączy coś więcej niż przyjaźń? Ten temat co jakiś czas pojawia się w kolorowej prasie. By wreszcie rozwiać wszelkie wątpliwości, Wieniawa relację z Musiałowskim skomentowała w wywiadzie z magazynem Flesz. Powiedziała, że z aktorem są blisko, ale łączą ich jedynie koleżeńskie relacje:

Maciej jest dla mnie jak brat. Znamy się od dzieciństwa – komentuje ze śmiechem aktorka.

Julia wciąż czeka na prawdziwą miłość. Jak wyjawiła w rozmowie z Galą, mężczyzna, który chce ją zdobyć, musi jej zaimponować. Do tego nie wystarczą lajki i zaczepki w sieci:

Bliżej mi do czasów młodości mojej mamy, a nawet babci. Kiedy nie było telefonów, ale za to relacje międzyludzkie były silniejsze. Kiedy miłość była piękniejsza, a mężczyzna, żeby zdobyć dziewczynę, musiał dać z siebie więcej niż tylko lajkować zdjęcia i napisać wiadomość. Czasem żartuję, że mam ciało z XXI wieku, a duszę z innej epoki – wyznała celebrytka.

 

 

Komentarze