Julia Wieniawa skrzywdzona! Jest oświadczenie aktorki.

JULIA WIENIAWA jest zażenowana. Miarka się przebrała. TABLOID przesądziły: “TAKIE NAGŁÓWKI SĄ BARDZO KRZYWDZĄCE”

Julia Wieniawa jest jedną z najpopularniejszych gwiazd młodego pokolenia. Niestety kariera ma też ciemne strony. Aktorka musi dementować krążące wokół samej siebie plotki. W rozmowie z jastrzabpost.pl nie ukrywała swojego rozgoryczenia.

Julia Wieniawa gra w wielu polskich serialach i filmach. Jest piosenkarką, a jej wielką pasją jest taniec. Dziewczyna wielu talentów stale jest na świeczniku, dlatego nic dziwnego, że uważnie śledzi doniesienia prasy i portali internetowych.

Tym razem musiała zabrać głos. Wczoraj w internecie pojawiła się plotka o tym, że młoda aktorka nie planuje iść na studia, ponieważ fani o niej zapomną!

„Co to za bzdura? Przestańcie pisać o rzeczach, o których nawet nie wiedziałam. Robicie ze mnie pustą kretynkę takimi nagłówkami. To mnie naprawdę boli. Może zanim coś napiszecie, to zapytajcie u źródła, czyli u mnie, jaka jest prawda?”– napisała Julia Wieniawa na swoim Instastories.

Wszyscy wiedzą, że Julia po maturze nie zgłosiła się na żadną uczelnię. Bez zastanowienia postawiła na karierę, której z pewnością pozazdrościć może jej wiele koleżanki z branży…

Co z edukacją? O to zapytała ją reporterka jastrzabpost.pl:

„Nagłówek brzmiał, że boję się iść na studia, bo boję się, że ludzie o mnie zapomną. To jest kompletną bzdurą i to jest nieprawda. Ja nie poszłam na studia ponieważ bardzo dużo pracuję na planach i nie tylko. I to nie szło w parze. Ale mam plan iść na studia, tylko w swoim czasie. Ja nie chcę tego robić dla ludzi i dla papierka tylko dla siebie. Więc chcę znaleźć taki czas, gdzie będę mogła się w pełni oddać tej szkole. Bo idąc do szkoły musisz się skupić tylko na niej. Szkoła jest bardzo absorbująca. Takie nagłówki są bardzo krzywdzące, dlatego, że ludzie czytają tylko nagłówki i bardzo rzadko czytają całe artykuły, gdzie jest wyjaśnione, że ten nagłówek to w sumie była nieprawda. To nie jest fajne, bo to kreuje mój wizerunek, którzy wierzą w takie rzeczy i w media. Dlatego zareagowałam, bo to przeszło kolejną granicę. Tak staram się nie reagować, żeby nie napędzać kolejnych artykułów. Jestem pewna, że po tym wywiadzie – trudno. Akurat tutaj chciałam zawrzeć głos” – poinformowała Julia Wieniawa w rozmowie z Jastrząb Post.

Niewykluczone, że gwiazda wybierze się kiedyś na studia. Istebnej też możliwość, że tego nie zrobi, ale na pewno nie z powodu, o którym rozpisują się media.

Komentarze