Julia Wieniawa z młodym chłopakiem? To przyjaźń, czy już miłość?

Julia Wieniawa zazwyczaj otacza się gronem przystojnych mężczyzn.

Ma zaledwie 21 lat, a jej perypetiami miłosnymi żyje cała Polska. Po dość długim związku z Antkiem Królikowskim dziewczyna zaczęła spotykać się z dojrzałym Baronem z zespołu Afromental. Ich związek rozpoczął się w marcu. Ich i nie trwał zbyt długo. Jak wiadomo od niedawna jest już przeszłością.

Tym razem u jej boku możemy zauważyć młodego wokalistę Jeremiego Sikorskiego. Co jest między nimi? Mówi się, że to tylko przyjaźń. Znają się od lat. Jeremi wspiera Julię po rozstaniu z Baronem z Afromental. Czy Julia postanowiła poszukać chłopaka w swoim wieku? Czy to już koniec związków z dojrzałymi mężczyznami?

W ostatnim czasie Julia jest bardzo często widywana w towarzystwie młodego wokalisty, Jeremiego Sikorskiego. Pare dni temu wybrali się na lunch w modnej knajpce i spacer po Polu Mokotowskim. Najwyraźniej świetnie się ze sobą bawili, cały czas śmiali się i… przybijali piątki. Widać, że są sobą zafascynowani.

„Jeremi wspiera Julkę po rozstaniu z Baronem. Znają się od lat. Już pięć lat temu wystąpiła w jego teledysku. Są w tym samym wieku, więc świetnie się rozumieją” – informuje dobra znajoma Wieniawy.

Czy Julia postanowiła zawiesić oko na rówieśnikach? Jak potoczy się ta relacja? Czy Jeremi będzie nowym chłopakiem Wieniawy?

Komentarze