Justin Bieber opublikował rozczulające zdjęcia z żoną! Internauci są zachwyceni ciążowym brzuszkiem

Justin Bieber wkrótce po raz pierwszy zostanie ojcem. Na początku maja ogłosił radosną nowinę – jego żona, Hailey, jest w ciąży. Najnowsze zdjęcia pokazują rosnący brzuszek przyszłej mamy, a fani zastanawiają się, czy ciąża jej służy.

 

Chociaż dla wielu może to być zaskoczeniem, Justin Bieber w tym roku skończył 30 lat. Minęło już 14 lat od momentu, gdy jego przebój „Baby” podbijał serca nastolatków na całym świecie. Od tego czasu jego kariera była pełna wzlotów i upadków, ale wygląda na to, że po ślubie z Hailey Baldwin artysta osiągnął stabilizację w życiu osobistym.

 

Związek Justina i Hailey od samego początku wzbudzał spore emocje. Para pobrała się zaledwie kilka miesięcy po tym, jak Justin ponownie rozstał się z Seleną Gomez. Kolorowa prasa często spekulowała na temat problemów w ich małżeństwie, jednak wieść o ciąży Hailey zdaje się uciszyć te plotki. Od początku maja Hailey chwali się rosnącym brzuszkiem, a jej mąż z dumą dzieli się nowymi zdjęciami na Instagramie.

 

Caroline Derpieński w Cannes. Nie uwierzycie, KTO jej TOWARZYSZYŁ!

 

Ostatnio Justin opublikował na swoim profilu na Instagramie serię zdjęć z żoną. Na jednym z nich Hailey dumnie prezentuje swój ciążowy brzuszek w rozpiętej marynarce. Kolejne zdjęcie pokazuje ją w prześwitującym czarnym topie, co podkreśla jej ciążowe krągłości. Fani Justina, których na Instagramie ma ponad 290 milionów, nie kryją zachwytu i zasypują parę komplementami.

 

Przepiękna

Ma ten ciążowy błysk

Płaczę ze szczęścia, bo jesteście najbardziej hot rodzicami na świecie

Ten brzuszek… Baby Bieber jest coraz większe

Wygląda na to, że Hailey ma się świetnie

 

 

Justin i Hailey jeszcze nie zdradzili, kiedy spodziewają się rozwiązania ani jakiej płci jest ich dziecko. Mimo to fani nieustannie spekulują i śledzą każdy ich krok, wyrażając wsparcie i entuzjazm w mediach społecznościowych.

 

Od czasu, gdy Justin i Hailey stanęli na ślubnym kobiercu, ich życie prywatne stało się przedmiotem intensywnego zainteresowania mediów. Jednak mimo licznych spekulacji, para wydaje się być szczęśliwa i zjednoczona. Wieść o ciąży Hailey jest dowodem na to, że para przechodzi przez ważny i radosny etap w swoim życiu.

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Justin Bieber (@justinbieber)

 

Justin i Hailey intensywnie przygotowują się do roli rodziców. Oboje wydają się być podekscytowani nowym rozdziałem w swoim życiu. Justin, mimo że jest wciąż młody, przeszedł już długą drogę od czasów swojej młodzieńczej kariery i teraz czeka na narodziny swojego pierwszego dziecka z dojrzałością i odpowiedzialnością.

 

Podsumowując, nadchodzące narodziny dziecka Justina i Hailey Bieber to gorący temat w mediach społecznościowych i prasie. Fani nie mogą się doczekać, aby dowiedzieć się więcej o przyszłym członku rodziny Bieberów. W tym czasie Justin i Hailey cieszą się każdym momentem tego wyjątkowego okresu, dzieląc się swoją radością z milionami obserwujących na całym świecie.

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Justin Bieber (@justinbieber)

 

Źródło: media

 

Hailey Bieber jest w ciąży! Pochwaliła się najnowszą sesją zdjęciową

Komentarze