Kamil z „Big Brothera” przeszedł metamorfozę! JEST NIE DO POZNANIA. Zmienił…

Kamil Lemieszewski zdecydował się na sporą metamorfozę. Zwycięzca ostatniej edycji „Big Brothera” zmienił kolor włosów na… Jak teraz wygląda?

Kamil na teraz włosy koloru…jasny blond! Koniecznie musicie zobaczyć jego najnowsze zdjęcia! Lemieszewski jest zdecydowanie jednym z najbarwniejszych uczestników drugiej edycji popularnego reality-show. Chociaż wśród mieszkańców domu Wielkiego Brata wzbudzał niezbyt miłe uczucia, to widzowie pokochali go. Dotychczas znakiem rozpoznawczym Kamila były jego długie, lekko kręcone, ciemne włosy. Teraz jednak zwycięzca „Big Brothera” postanowił zmienić swój wizerunek o 180 stopni.

Zwycięzca Big Brothera zmienił kolor włosów

Kamil Lemieszewski postanowił poddać się wielkiej metamorfozie. Były uczestnik popularnego reality-show na swoim profilu na Instagramie pokazał rezultaty wizyty w prestiżowym salonie fryzjerskim. Jak teraz wygląda? Kamil przefarbował swoje ciemne włosy na bardzo jasny kolor! Jak zareagowali internauci na jego nową fryzurę? Zdania są mocno podzielone- część obserwatorów jest zachwycona, a niektórzy bardzo mocno krytykują nowy styl Kamila. 

10 lat młodziej 👌
Super zmiana 🔥🔥
Metamorfoza zdecydowanie udana jest moc i ogień 🔥🔥🔥- komentowali obserwatorzy.

Nowy kolor włosów nie wszystkim przypadł do gustu.

Lepiej w ciemnych jak dla mnie 🙂🙂🥰😜
Jednak źle.. 🙁
 W ciemnych lepiej !!!– pisali internauci.

Zobaczcie sami, jak teraz wygląda Kamil Lemieszewski! Jak wam się podoba nowy wizerunek zwycięzcy drugiej edycji programu Big Brother?

Komentarze