Karolina Gilon wije się pod ścianą w skąpym stroju. „Bardziej wyciętych majtek nie było?”

dramat karoliny

Karolina Gilon, znana uczestniczka programu „Top Model”, która zyskała popularność w show-biznesie, ostatnio udostępniła na Instagramie odważne zdjęcia z profesjonalnej sesji. Zdjęcia te wywołały mieszane reakcje wśród jej obserwatorów. Niektórzy chwalili jej nowy wygląd i sesję, inni natomiast wyrazili swoje obiekcje.

Karolina Gilon, obecnie mająca 34 lata, przeszła znaczną metamorfozę w ostatnim czasie. Schudła, zmieniła fryzurę, a także jej rysy twarzy uległy nieco modyfikacjom. To przyciągnęło uwagę internautów i wywołało wiele emocji wokół jej osoby.

Ostatnio celebrytka podzieliła się na Instagramie efektami odważnej sesji zdjęciowej, na której pozowała w jedynie w czarnych majtkach i prześwitującym beżowym swetrze. Zdjęcia te zostały opatrzone opisem „No cześć jesień”.

Wielu fanów pochwaliło Gilon za odwagę i komplementowało jej wygląd, wyrażając podziw. Komentarze zawierały pochwały i wyrazy uznania, takie jak „wyglądasz świetnie”, „gorąca ta jesień”, „cudowne zdjęcie”, „idealna figurka” i wiele innych. Wydawało się, że większość obserwujących celebrytkę jest zachwycona sesją.

Jednak pojawiły się także komentarze bardziej krytyczne. Internautka wyraziła zdanie, że zdjęcia są zbyt wyzywające. Przyznała jednocześnie, że jest świadoma, że jej uwaga może spotkać się z krytyką. W kolejnym komentarzu zapytała, czy nie można było wybrać bardziej zakrywających majtek.

Na to Karolina Gilon zareagowała w swoim stylu. Odpowiedziała żartem, stwierdzając, że takie majtki byłyby dostępne, ale niestety zapomniała je zabrać. To odpowiedź pełna dystansu i humoru, która zyskała pewną uwagę.

Mimo że celebrytka wydała odpowiedź, internautka nadal kontynuowała dyskusję, wyjaśniając, że jej uwaga nie wynikała z złośliwości, ale z „przyzwoitości”. Jednak inne użytkowniczki przypomniały, że wyrażając opinię, warto zachować szacunek i wyrażać swoje zdanie w kulturalny sposób.

Warto podkreślić, że Karolina Gilon wydaje się pewna siebie i gotowa na komentarze, zarówno pozytywne, jak i krytyczne. Jej odwaga i poczucie humoru pozostawiają po sobie pozytywne wrażenie w mediach społecznościowych.

Popularna aplikacja z filmami wprowadza zmiany! Jest jednak haczyk…

Komentarze