Kasia Dziurska ma koronawirusa! Opublikowała NIEPOKOJĄCY wpis!

Kasia Dziurska zdecydowała się na dramatyczne wyznanie. Przyznała, że ma koronawirusa! Okazuje się, że nie przechodzi choroby łagodnie!

Wyznanie Kasi jest bardzo szczere! Postanowiła, że nie będzie miała przed fanami tajemnic. Taka postawa zasługuje na szacunek, tym bardziej, że trenerka nie czuje się dobrze. To jest niepokojące!

Zobacz także: TRAGICZNA sytuacja w szpitalu w Iławie! Gdzie są lekarze?

Tydzień #kwarantanny za nami 🙈 zostało jeszcze kilka dni 🙏 walka z wirusem to dosłownie walka z wiatrakami – dwa dni, dzień super, następnie kilka dni do bani… i tak w kółko, ale myślę, że jesteśmy bliższej niż dalej aby pozbyć się tego dziadostwa 💪 dziękujemy Wam za ogromną troskę i pomoc! 🙏 jesteście super! Dużo zdrowia dla Was! ❤️ dbajcie o siebie!! – napisała.

Do wpisu dołączyła selfie. Pozuje na nim w szarym dresie i czarnym topie. Założyła modne okulary. Ma zamyśloną, wręcz zmartwioną minę. Widać, że bardzo przeżyła ostanie wydarzenia.

Fani otoczyli swoją idolkę wparciem. Nie szczędzili jej ciepłych słów!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Kasia Dziurska (@kasia_dziurska)

Co napisali internauci?

Zdrówka dla Was, następne dni będą już lepsze i szybciej zlecą 😉

Zdrówka kochani

Dużo zdrówka dla was😘❤️

🔥 Sztos 💪

OMG! Wirus wirusem, ale dałabym się pokroić za taki brzuszek💙💙💙 Zdrówka Kochani!💕

Fot. Instagram

Kasia Dziurska to polska trenerka personalna i instruktorka fitness. Jest absolwentką gdańskiej Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu na kierunku Turystyka i rekreacja w specjalnościach: trener personalny i instruktor fitness. Wchodziła w skład grupy „Cheerleaders Prokom Gdynia”. Jest Mistrzynią Świata w Fitness Figure Classic.

Występowała w „Tańcu z Gwiazdami” i „Dance, Dance, Dance”.

Zobacz także: BRUTALNY napad na lombard! W ruch poszły siekiera i młotek!

  • Fot. Instagram
  • Źródło: Instagram

Komentarze