Kate Middleton przeżywa koszmar! Rodzina królewska bardzo ją wspiera

Ogromny skandal w królewskim Pałacu Buckingham wstrząsnął spokojem, a główną postacią w tym dramacie staje się Kate Middleton. Kontrowersje wywołane publikacją autobiografii księcia Harry’ego i Meghan Markle mają dalekosiężne konsekwencje, a te wydarzenia doprowadziły do prawdziwego koszmaru dla księżnej Kate Middleton, jak donosi dailyrecord.co.uk.

Po trzech latach od oficjalnego oddalenia się od rodziny królewskiej, książę Harry opublikował swoją autobiografię, która nie oszczędza jego najbliższych. Książka ta, zatytułowana „Spare”, pojawiła się 10 stycznia, lecz już przed jej premierą wzbudziła ogromną burzę w międzynarodowych mediach.

Już w momencie zapowiedzi książki narosło przekonanie, że najsilniej poruszeni tą publikacją są książę William i Kate Middleton. W trakcie promocji swojej książki książę Harry wspomniał o dzieciach księcia Williama i Kate Middleton. Wyraził swoje przekonanie, że podobny los jak on czeka potomstwo jego brata: drugie w kolejce do tronu.

Jednak to, co wywołało największe poruszenie, to fakt, że Kate Middleton jest w istocie przeżywa prawdziwy koszmar po tym skandalu. Książę Harry, wywołując burzę swoimi rewelacjami, stworzył ogromne napięcie w królewskim pałacu. Brytyjskie media donoszą, że Kate jest nadal „wściekła” na księcia Harry’ego, szczególnie ze względu na pewne konkretne fragmenty jego autobiografii.

Najbardziej rażącym zarzutem, który dotknął osobiście księżną, były wspomnienia o przepychankach fizycznych między księciem Williamem a Harrym, w wyniku których Harry „leżał przerażony na podłodze”. To właśnie ta narracja najbardziej burzy spokój Kate Middleton.

Tom Quinn, znawca królewskich spraw, podkreśla, że prywatnie istnieje znacznie więcej gniewu niż można sobie wyobrazić z pozoru. Większa część złości jest skierowana na kulisy, które niekoniecznie są publicznie dostępne.

Już na początku roku media donosiły, że książę William obawia się o swoją żonę. Chce chronić ją przed negatywnymi skutkami skandalu wywołanego przez Harry’ego. W tym kontekście William zwiększył swoją obecność przy Kate podczas oficjalnych obowiązków, dając tym samym wyraz swojego wsparcia i bliskości w trudnych chwilach.

Zobacz także: Agnieszka Chylińska zrobiła TO ze swoją twarzą! Fani są zszokowani!

Komentarze