Kevin Costner i Christine Baumgartner rozwodzą się po 19. latach małżeństwa!

Kevin Costner i Christine Baumgartner, po 19 latach małżeństwa i trójce dzieci, stoją teraz przed rozwodem. Sytuacja jest jednak bardzo napięta, ponieważ aktor chce zgotować „piekło na ziemi” swojej żonie.

Kevin Costner po raz pierwszy stanął na ślubnym kobiercu z koleżanką ze studiów, z którą był przez 16 lat i z którą ma trójkę dzieci. Po rozwodzie nie spieszył się z kolejnym ślubem, ale gdy poznał młodszą o 19 lat Christinę Baumgartner, postanowił zmienić swój stan cywilny. Niestety, po prawie dwóch dekadach małżeństwa i wychowaniu trójki dzieci, modelka stwierdziła, że między nimi istnieją „różnice nie do pogodzenia”. W maju 2023 roku złożyła pozew rozwodowy.

Costner pilnuje, aby przestrzegać zapisów w intercyzie

Wiadomo, że przed ślubem w 2004 roku para zawarła intercyzę, a Costner jest zdeterminowany, aby ściśle przestrzegać jej postanowień. Chodzi m.in. o prawa do nadmorskiej posiadłości w Santa Barbara, która obecnie jest zamieszkiwana przez Baumgartner. Jednak formalnie nieruchomość należy do aktora, więc żona musi się z niej wyprowadzić do końca lipca.

Informator z otoczenia Baumgartner powiedział w rozmowie z „Daily Mail”, że dla Costnera nie chodzi o dom, ale o to, aby życie Christine stało się „piekłem” za to, że zdecydowała się na rozwód. Istnieje nawet obawa, że aktor wyprowadzi ją z posiadłości z pomocą policji. Źródło twierdzi, że w przeciwieństwie do Costnera, żona chciała rozstać się z nim możliwie spokojnie dla dobra dzieci. Istotne jest dla niej, aby przejście przez rozwód było dla nich jak najmniej traumatyczne.

Para ma trójkę dzieci, na które Baumgartner żąda ogromnych alimentów!

Costner i Baumgartner mają trójkę dzieci w wieku 12, 14 i 15 lat. Podobno żona domagała się od aktora alimentów w wysokości 250 tysięcy dolarów miesięcznie. Jednak ostatecznie ma otrzymać prawie dwukrotnie niższą kwotę. Po złożeniu wniosku o rozwód, zaczęła się publiczna wymiana oskarżeń. 49-letnia Baumgartner twierdzi, że nie mogła liczyć na wsparcie męża, podczas gdy Costner zarzuca jej zdradę oraz wydawanie fortuny na operacje plastyczne.

Rozwód po tak długim okresie małżeństwa jest zawsze trudnym doświadczeniem dla wszystkich zaangażowanych stron. W tym przypadku sytuacja wydaje się jeszcze bardziej skomplikowana z powodu sporów dotyczących majątku i wsparcia finansowego. W najważniejszym interesie powinno być dobro dzieci i minimalizacja negatywnych konsekwencji dla nich. Mamy nadzieję, że rodzice zdołają znaleźć wspólny język i osiągnąć porozumienie, które pozwoli im zapewnić swoim dzieciom stabilność i miłość, niezależnie od tego, jak zakończy się ich małżeństwo.

Zobacz także: ALERT IMGW: ulewne deszcze i burze z gradem w całej Polsce

Komentarze