Kiedy zrobimy zakupy? W Sylwestra i w nowy rok…

Które sklepy będą otwarte w Sylwestra i Nowy Rok? Godziny otwarcia mogą się różnić od tych, do których przywykliśmy. Warto więc zrobić zakupy wcześniej, gdyż w Nowy Rok 1 stycznia 2020 większość sklepów będzie zamkniętych.

Dodatkową okazją do zrobienia zakupów będzie ostatnia w tym roku niedziela handlowa. Wypada ona już w najbliższy weekend, 29 grudnia 2019 roku.

Sklepy sieci Biedronka w Sylwestra, czyli 31 grudnia 2019 roku, będą czynne do godziny 19:00. Za to  pierwszy dzień nowego roku to dzień ustawowo wolny od pracy. Wtedy dyskonty będą zamknięte.

Carrefour również skraca czas pracy w Sylwestra. 31 grudnia zakupy zrobimy w nich do godziny 18:00. W Nowy Rok sklepy sieci Carrefour niestety będą zamknięte.

Wszystkie sklepy sieci Lidl będą zamknięte w Nowy Rok. Natomiast w Sylwestra zakupy  będzie można zrobić do godziny 18:00.

Sklepy sieci Tesco 31 grudnia będą otwarte do godz. 18:00. W Nowy Rok super- i hipermarkety pod tym szyldem będą zamknięte.

W Sylwestra zakupy w sklepach Auchan będzie można zrobić do godz. 18:00, a w Nowy Rok będą niestety zamknięte.

Żabki w Sylwestra będą otwarte w standardowych godzinach, czyli od 6:00 do 23:00.

Należy jednak pamiętać, iż w Nowy Rok w sklepach Żabka obowiązują te same zasady co w niedziele niehandlowe. O tym, czy sklep będzie otwarty, zadecyduje właściciel. 

Komentarze