Kinga Rusin zagorzale promuje bycie EKO, a po godzinach nosi SKÓRZANE ubrania!

Trzeba przyznać, że Kinga Rusin to jedna z najbardziej znanych polskich dziennikarek telewizyjnych. Rusin chętnie korzysta ze swojej mocnej pozycji i zabiera głos w ważnych sprawach.

Jedną z nich jest ekologia. Kinga nieustannie broni postaw przyjaznych środowisku, a na dodatek potępia zachowania mu szkodzące. Już rok temu tłumaczyła się ze swojego upodobania do skórzanego obuwia. Mówiła wówczas, że powinno się nosić skórzane dodatki przez szacunek do zwierząt. Swoje szokujące stanowisko tłumaczy tym, iż jeśli ludzie jedzą mięso, to i tak pozostaje po zwierzętach skóra i należy ją wykorzystywać. Teraz portale plotkarskie wracają do tematu ekologii w wykonaniu Kingi Rusin. 

Paparazzi zrobili Kindze Rusin kilka interesujących zdjęć. Stało się to po zakończeniu przez nią pracy w budynku TVN. Dziennikarce towarzyszył Piotr Kraśko. Natomiast na zdjęciach wykonanych przez fotoreporterów można dostrzec Kingę wysiadającą z Porsche (które podobno „mało pali”). Gwiazda ma na sobie buty, prawdopodobnie z naturalnej skóry oraz dopasowaną do nich torebkę.

Po raz kolejny chciałoby się zapytać: czy to ekologiczne? Ponadto sporo wątpliwości mają internauci, którzy nie chcą uwierzyć w to, że luksusowe auto prezenterki jest takie przyjazne dla środowiska. Większość komentujących dochodzi do wniosku, że zarobki w kilku produkcjach umożliwiają Rusin wystawne życie, więc zapewne czerpie z niego pełnymi garściami.

A co Wy sądzicie na ten temat?

 

Komentarze