Klaudia El Dursi otworzyła swój sklep! Ceny zwalają z nóg…

Klaudia El Dursi jest ostatnio jedną z ulubionych postaci medialnych. 

Już we wrześniu królowała na pierwszych stronach tabloidów. Oczywiście wywołała kilka małych skandali, które można było zobaczyć głównie w „Top Model”. Przede wszystkim zarzucano jej, że zataiła swoje imponujące doświadczenie w modelingu. Jakby tego było mało, niektórzy uczestnicy oraz część widzów uznało ją za przemądrzałą. Zachowanie Klaudii potwierdza jednak jej niesamowite obycie w świecie show-biznesu – celebrytka nie dolewa oliwy do ognia i nie komentuje plotek na swój temat. Mimo to zainteresowanie jej osobą nie słabnie, dziennikarze uparcie poszukują nowych informacji na jej temat. Sporą popularnością cieszy się temat jej działalności, czyli butik internetowy. 

Nie każdy może sobie pozwolić na zakupy w internetowym sklepie Klaudii. Modelka potrafi szyć, zatem umiejętność tę wykorzystała do otwarcia swojego własnego biznesu. „Dursi” to butik z odzieżą damską. Na podstawie cen można śmiało stwierdzić, że są to ubrania luksusowe – nie każdy może sobie pozwolić na tak drogie ciuchy. 

Klaudia El Dursi oferuje w większości ubrania na co dzień, niektóre z nich można również założyć na jakieś oficjalne przyjęcie. Ceny sięgają nawet 1000 złotych. Ogólnie najtaniej można kupić body lub bluzki, kosztują mniej więcej 500 zł. 

Zdania internautów są podzielone. Jedni uważają, że odzież stworzona przez Klaudię el Dursi jest oszałamiająca, inni zaś twierdzą, że egzotyczna piękność wykorzystuje udział w programie do promowania siebie i swojego sklepu.

 

Komentarze