Klaudia Halejcio rozstała się z partnerem: „Jestem wolna”

Aktorka w jednym z udzielonych wywiadów wyznała, że teraz „stara się kochać siebie”.

Popularność Klaudii Halejcio przyniósł Taniec z gwiazdami i związek z Tomaszem Barańskim. To właśnie po ujawinieniu gorącego romansu media zaczęły interesować się młodą gwiazdą, która szybko zyskała sympatię telewidzów.

W najnowszej rozmowie z Twoim Imperium Klaudia wyznała, iż jej związek z tajemniczym prawnikiem zakończył się, a ona postanowiła skupić się na miłości do samej siebie:

Sporo zmieniło się też w moim życiu prywatnym. W tym momencie jestem wolna. Staram się kochać siebie i być dla siebie ważna, bo wiem, że jeśli samą siebie akceptuję, to wtedy mogę się tym podzielić z drugim człowiekiem – wyjawiła.

Aktorka dodaje również, że jej były partner był dla niej inspiracją i czuła się przez niego kochana, jednak ich wspólna droga dobiegła końca:

Gdybym nie kochała i nie czuła się kochana, żaden z moich związków nie trwałby tak długo. Miałam szczęście trafiać na fantastycznych, inspirujących mężczyzn, dzięki którym mogłam się rozwijać, uczyć i poznawać samą siebie. Ale w pewnym momencie wspólne drogi się kończyły – tłumaczy i dodaje:

Nauczył mnie odpowiedzialności. Dzięki niemu zaczęłam twardo stąpać po ziemi. Był bardzo stonowany i potrafił na chłodno analizować różne sytuacje. Ja jestem emocjonalną artystką, więc te emocje są u mnie na wierzchu i czasem trzeba je studzić – skwitowała.

Myślicie, że Klaudia niedługo znajdzie odpowiedniego wybranka?

Komentarze