Klaudia Kulawik wróciła na scenę „Mam Talent”. Bardzo się zmieniła!

O Klaudii Kulawik zrobiło się głośno w pierwszej edycji „Mam Talent”. Jedenastolatka swoim głosem zdobyła serca jury, prowadzących i widzów.

Wykonała wtedy piosenkę Czesława Niemena „Dziwny jest ten świat”. Jurorzy zwrócili uwagę nie tylko na trudny repertuar, lecz na jej nadzwyczajną dojrzałość. Jednak chwilę później wszelkie wątpliwości minęły, gdy w studiu rozległ się jej śpiew. Był to pierwszy występ, który wzruszył do łez tak twardą kobietę jak Agnieszka Chylińska. W następnych etapach dziewczynka nie rezygnowała z najtrudniejszych utworów – sięgnęła między innymi po przebój Violetty Villas „List do Matki”. Ostatecznie zajęła drugie miejsce w finale, choć była typowana na zwyciężczynię. Po 11 latach znów zaśpiewała w „Mam Talent” – tym razem jako gość specjalny.

Wszyscy byli pod wrażeniem tego, jak się zmieniła. Rzeczywiście, Klaudia na parę lat zniknęła z show-biznesu i rzadko pojawiała się w mediach. W tym czasie nieustannie się kształciła. Nie spoczęła jednak na laurach, gdyż w międzyczasie nagrała kilka utworów, również autorskich. 

Klaudia Kulawik wyrosła na piękną, młoda kobietę, lecz nadal ma ten sam blask w oczach, który można było dostrzec, gdy zachwyceni jurorzy zapraszali ją do następnego etapu. Teraz wokalistka wykonała piosenkę „Woman Phenomenally”. Widzowie byli zachwyceni jej głosem, postępami oraz tym, jak się dziś prezentuje. 22-latka wystąpiła w eleganckiej, białej sukience i delikatnym makijażu. Po małej, nieśmiałej dziewczynce nie ma już śladu – dziś Klaudia zachwyca dojrzałością i niebanalną urodą. 

 

Komentarze